Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

ROTO otevřelo nové školící středisko RotoKampus v Praze

ROTO otevřelo nové školící středisko RotoKampus v Praze
V červnu bylo slavnostně otevřeno školicí středisko RotoKampus v nových prostorách společnosti ROTO střešní okna s.r.o. na Průmyslové ulici v Praze.
reklama

Hosté se sešli ve foyer budovy, kde bylo zahájeno slavnostní odpoledne.

První zahajovací projev slavnostního setkání patřil panu Ing. Lubomíru Kodadovi, který přítomné přivítal a v krátkosti vyjádřil radost nad novými možnostmi školicího centra. Zároveň zde byla představena nová generace střešních oken Roto Designo, která je v prodeji od února letošního roku a nastavuje nové měřítko na trhu střešních oken. Nakonec byla zdůrazněna potřeba školicího střediska v takové metropoli, jako je Praha a přání, aby RotoKampus byl velkým přínosem pro partnery i koncové zákazníky, a aby byl hojně využíván.

Více informací naleznete na www.roto-frank.cz

Autor: Roto střešní okna s.r.o. (tisková zpráva)

Související články

ER u střešních oken znamená Roto 6  fotek

ER u střešních oken znamená Roto

Na nových domech už celkem zřídka vidíme klasické vikýře a stále méně se objevují i na rekonstruovaných střechách. Ty mají jednodušší tvar ani ne tak ...


Designo - nová generace střešních oken 9  fotek

Designo - nová generace střešních oken

Společnost Roto stavební elementy s.r.o., výrobce plastových i dřevěných střešních oken a solárních systémů, se na českém trhu pohybuje již sedmým rok ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×