Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Revoluce v prodeji komínů Schiedel?

Revoluce v prodeji komínů Schiedel?
Společnost Schiedel uvádí v letošním roce na trh převratnou novinku v prodeji komínů. Nejprodávanější komínový systém Uni Plus začíná do obchodních sítí dodávat v kompletních sadách balených na jediné nevratné paletě. Nové balení komínu by mělo usnadnit orientaci v komínové technice a v jejich cenách.
reklama

Výběr komínového systému investoři při výstavbě neřeší zdaleka tolik jako okna, střechu nebo vybavení interiéru. Přitom jde o otázku jejich bezpečí a zdraví. Nezájem může být způsoben i tím, že jde o problematiku, která může být stejně jako celá tepelná technika pro laiky hůře srozumitelná. Z tohoto důvodu začala firma Schiedel hledat nástroje, kterými by mohla zákazníkům nákup kvalitního komínu maximálně ulehčit.

Není nutné, aby zákazníci - obrazně řečeno - bloudili po stavebninách a sestavovali si komín sami. Bezchybný provoz stavebnicového komínu může být garantován jen tehdy, pokud jsou všechny jeho části v kompletní sestavě. Stejně tak není potřeba, aby se zákazníci složitě dopočítávali ceny. Novým způsobem a cenovou politikou se prodej komínů Schiedel může stát atraktivní pro ještě větší okruh zákazníků než dosud.

Stavebnicový komín Uni Plus se řadí mezi nejpoužívanější komínové systémy u nás. Jde o klasický třísložkový komín se zadním odvětráváním, který se velmi jednoduše montuje. Novou sadu zákaznici nyní pořídí za jednotnou zaváděcí cenu 23 900 korun, která je srovnatelná s cenami jeho napodobenin. Sada obsahuje komínové tvárnice, komínové vložky a izolační rohož pro standardní délku komínu 7 m. Součástí balení je i další příslušenství. Komín Uni Plus je odolný vůči vlhkosti i vyhoření a vyjma kondenzačních spotřebičů nabízí univerzální použití. Na novou sadu Komplet se bude vztahovat velmi výhodná cena 23 900 Kč, která bude jednotná pro všechny koncové zákazníky.

Více informací o prodeji komínů Schiedel získáte na zákaznické lince 326 999 011 nebo na stránkách www.schiedel.cz.

Autor: Schiedel, s.r.o. (tisková zpráva)

Související články

Komín není problém 5  fotek

Komín není problém

Řada nových domů nemá klasické komíny. Nepotřebuje je, protože jejich vytápění je řešené jinak. Co ale udělat v případě, že se nám romanticky zasteskn ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×