Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nadzemní bazény: ráno koupíte, večer se koupete

Nadzemní bazény: ráno koupíte, večer se koupete

Letní počasí se už projevuje v plné síle, avšak celé dusné léto je ještě jen před námi. Jak si úplně jednoduše můžeme svoji zahradu vybavit osvěžujícími „vodními atrakcemi“ tak, abychom spolu s našimi nejbližšími čelili spalujícímu slunci a dotěrným tropickým teplotám? A abychom se nejen zbavili únavy z vedra, ale abychom si i užili vodní „skotačení“ s dětmi či krásné romantické chvíle ve dvou? Protože ne každý si může dovolit koupání na své zahradě v přepychovém, do země zapuštěném bazénu, přinášíme několik tipů na skvělé osvěžení za „pár kaček“.

reklama

Bazény, které zvládnete zprovoznit velmi rychle

Nejsnazší cestu ke koupání v bazénu představují nadzemní samonosné bazény nafukovací či rámové. Jejich ceny začínají na pouhých 1 250 Kč (v případě nafukovacího bazénu o průměru 3,05 metru a hloubce 0,76 metru).

Z řady typů a rozměrů těchto bazénů si vyberete ten, který je pro Vás a Vaši zahradu nejlepší. Velkou výhodou těchto bazénů je to, že si můžete dopřát vodní radovánky ihned, jak si bazén pořídíte.Jejich instalace je totiž snadná, zvládne ji každý, nepotřebujete ke zprovoznění bazénu vůbec žádné nářadí. Nafukovací bazény prostě jen nafouknete, napustíte vodou … a hned se koupete. Rámové bazény sestavíte pomocí rychlospojek, napustíte vodou … a také můžete okamžitě do vody.

Další, výbornou alternativou jsou nadzemní bazény z hlubokotažného ocelového plechu. Jejich instalaci je možné zvládnout během jediného dne. Jde o bazény s pevnou robustní konstrukcí a vnitřní folií.

Jejich výhodou je (kromě dlouhé životnosti) mimo jiné to, že je můžete částečně, nebo úplně zapustit do země. Dají se také zapustit do svahu. Na trhu jsou v různých objemech, velikostech a v kruhovém či oválném provedení. Cenově jsou skutečně velmi dostupné – těleso bazénu z hlubokotažného ocelového plechu o průměru 3,6 metru a hloubce 1,07 metru je k dostání za 5 790 korun. Finální podobu bazénu si můžete dotvořit podle svého – i například díky výběru takové vnitřní fólie, jejíž design se vám nejvíce líbí.

Jednoduché, ekologické a oblíbené řešení: solární sprcha

Solární sprchy se staly v Česku v posledních letech doslova hitem. Představují totiž praktické, ekologické a nikterak finančně náročné řešení, jak se bezvadně a příjemně osvěžit v horkých jarních a letních dnech.

Tělo sprchy je vlastně zásobník, ve kterém se voda ohřívá sluncem – tedy zadarmo. Na českém trhu jsou i solární sprchy s tak nádherným a moderním designem, že se stanou klenotem každé zahrady.

Relaxace v nafukovací vířivce

Povznášející bublinková lázeň v nafukovací vířivce namasíruje a zároveň příjemně uvolní - proto si získává stále více příznivců všech generací. Nafukovací vířivku (můžete ji nyní mít za cenu nižší než 14 000 Kč) lze umístit na zahradu nebo třeba pod pergolu.

Nafukovací vířivky slouží ke komplexní regeneraci těla i duše. Jejich integrovaný výkonný ohřev vám umožní upravovat si teplotu vody podle vašich přání, a to až do teploty 40 stupňů Celsia.

Více se dočtete na www.mountfield.cz.

Autor: Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Domácí sauna je každému na dosah… 5  fotek

Domácí sauna je každému na dosah…

Když se řekne finská sauna, každý si hned představí kapky potu po celém těle, a prudké střídání horkého prostředí s ledovou lázní. S tím, jak rychl ...


Čerpadla a vodárny pro dům i zahradu 37  fotek

Čerpadla a vodárny pro dům i zahradu

Bez vody to zkrátka nejde, bez jídla se chvíli obejdeme, bez vody však nikoliv, a stejně tak je na tom naše zahrada, záhonky, tráva a kytky. Vody j ...


Plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí? 5  fotek

Plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí?

Chystáte se pořádat grilovací party, ale váš gril je spíš historickým artefaktem než funkčním modelem, na kterém se dá plnohodnotně grilovat? Nasta ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
10
Zastřešení bazénu jaké? Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.4.2019 06:40 Lada
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
1
bazénové schůdky Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 27.1.2018 17:46 Romana
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
1
Jezírko a měděné svody Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 5.4.2013 14:10 Jan Pudil
0
Kapková závlaha Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Smartiri
0
koupací jezírko bez řas Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
0
folie do bázenu z palet Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 luis
10
Zastřešení bazénu jaké? Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.4.2019 06:40 Lada
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
1
bazénové schůdky Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 27.1.2018 17:46 Romana
1
Jezírko a měděné svody Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 5.4.2013 14:10 Jan Pudil
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×