Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pro všechny zahrádkáře: Výherci soutěže s Mountfieldem

Pro všechny zahrádkáře: Výherci soutěže s Mountfieldem

Je zahrada vaší pýchou a péče o ni vaší radostí? Můžeme k tomu přispět i my! Pokud jste se zúčastnili soutěže společnosti Mountfield, mohli jste vyhrát kvalitní zahradní nářadí: lehké a přitom pevné zahradní kolečko, šikovné kompostovací silo nebo švédské hrábě s jasanovou násadou.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na soutěžní otázku.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mountfield.cz.

Správná odpověď na soutěžní otázku

K čemu se nejvíc hodí švédské hrábě?
správná odpověď: K hrabání listí

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. cena: Zahradní kolečko

Kolečko neodmyslitelně patří na každou zahradu, kde usnadňuje práci při odvozu trávy, listí, sena a dalších rostlinných materiálů. Díky lehké konstrukci a plastové korbě si i přes objem 120 l zachovává nižší hmotnost. Madla z měkčené gumy se pohodlně drží. Nafukovací kolo neposkakuje, neboří se do měkké půdy a je šetrné k trávníku.

Vylosovaný výherce: Anna Zdánská, Praha

2. cena: Kompostovací silo

Kompostovací silo S 650 má objem 650 l. Je vyrobeno z kvalitního vysokohustotního polyetylenu o minimální tloušťce 4,5 mm. Jde o chemicky odolný, netoxický, 100% recyklovatelný materiál s minimální propustností pachů. V létě se nekroutí a v zimě nepraská, zvládne teplotní rozmezí - 80 až + 110 °C. Ideální uplatnění najde při kompostování posekané trávy. Dostanete na něj záruku 7 let.

Vylosovaný výherce: Ludmila Balievová, Bystřice nad Pernštějnem

3. cena: Švédské hrábě s jasanovou násadou

Nářadí od anglického výrobce Kent & Stowe sází na tradiční zpracování a rustikální vzhled. Takové jsou i švédské hrábě od tohoto výrobce. Násadu mají z lakovaného jasanového dřeva nejvyšší kvality, pracovní část se 16 ocelovými prsty z vysoce kvalitní nerezové oceli. Délka 170 cm šetří při práci Vaše záda. Ideální uplatnění najdou při hrabání listí, trávy nebo plsti po vertikutaci. Vzhledem ke kvalitním materiálům a provedení na ně dostanete prodlouženou záruku 10 let.

Vylosovaný výherce: Petra Radoušová, Litoměřice

Termíny soutěže

Start: 18. 10. 2017
Uzávěrka: 1. 11. 2017
Slosování výherce: 2. 11. 2017
Zveřejnění výherce: 7. 11. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 7. 12. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na naši soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Pro všechny zahrádkáře: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny! 4  fotek

Pro všechny zahrádkáře: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Je zahrada vaší pýchou a péče o ni vaší radostí? Můžeme k tomu přispět i my! Zúčastněte se soutěže společnosti Mountfield a vyhrajte kvalitní zahra ...


Preventivní prohlídky prodlouží životnost strojů 3  fotek

Preventivní prohlídky prodlouží životnost strojů

Jaro nám začíná klepat na dveře. Sníh na většině území roztál a příroda se probouzí ze zimního spánku. Je jen otázkou několika týdnů či dnů, kdy na ...


Sedmero rad, bez kterých se trávník na jaře neobejde 12  fotek

Sedmero rad, bez kterých se trávník na jaře neobejde

Jaro už je konečně tady a my se můžeme těšit ze sluníčka a budící se zahrady. Také trávník je potřeba vzbudit ze zimního spánku a postarat se o jeh ...


Ponorné a povrchové čerpadlo a videotest Českého Kutila

Čerpadlo na vodu použijete nejen k vypouštění bazénu nebo při čištění rybníčka. Hodí se i při zalévání zahrady, zvlášť, když si pořídíte takové, kt ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×