Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pro všechny zahrádkáře: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Pro všechny zahrádkáře: Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Je zahrada vaší pýchou a péče o ni vaší radostí? Můžeme k tomu přispět i my! Zúčastněte se soutěže společnosti Mountfield a vyhrajte kvalitní zahradní nářadí: lehké a přitom pevné zahradní kolečko, šikovné kompostovací silo nebo švédské hrábě s jasanovou násadou.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Zahradní kolečko

Kolečko neodmyslitelně patří na každou zahradu, kde usnadňuje práci při odvozu trávy, listí, sena a dalších rostlinných materiálů. Díky lehké konstrukci a plastové korbě si i přes objem 120 l zachovává nižší hmotnost. Madla z měkčené gumy se pohodlně drží. Nafukovací kolo neposkakuje, neboří se do měkké půdy a je šetrné k trávníku.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Kompostovací silo

Kompostovací silo S 650 má objem 650 l. Je vyrobeno z kvalitního vysokohustotního polyetylenu o minimální tloušťce 4,5 mm. Jde o chemicky odolný, netoxický, 100% recyklovatelný materiál s minimální propustností pachů. V létě se nekroutí a v zimě nepraská, zvládne teplotní rozmezí - 80 až + 110 °C. Ideální uplatnění najde při kompostování posekané trávy. Dostanete na něj záruku 7 let.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Švédské hrábě s jasanovou násadou

Nářadí od anglického výrobce Kent & Stowe sází na tradiční zpracování a rustikální vzhled. Takové jsou i švédské hrábě od tohoto výrobce. Násadu mají z lakovaného jasanového dřeva nejvyšší kvality, pracovní část se 16 ocelovými prsty z vysoce kvalitní nerezové oceli. Délka 170 cm šetří při práci Vaše záda. Ideální uplatnění najdou při hrabání listí, trávy nebo plsti po vertikutaci. Vzhledem ke kvalitním materiálům a provedení na ně dostanete prodlouženou záruku 10 let.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 18. 10. 2017
Uzávěrka: 1. 11. 2017
Slosování výherce: 2. 11. 2017
Zveřejnění výherce: 7. 11. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 7. 12. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na naši soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Jak na velká polena? Přece cirkulárkou! 5  fotek

Jak na velká polena? Přece cirkulárkou!

Podzim na krku, zima za dveřmi a přede dveřmi hromada polen, která potřebují pořezat na topení. Ruční pilou byste to dělali půlku zimy, takže jak s ...


Pro všechny zahrádkáře: Výherci soutěže s Mountfieldem 4  fotek

Pro všechny zahrádkáře: Výherci soutěže s Mountfieldem

Je zahrada vaší pýchou a péče o ni vaší radostí? Můžeme k tomu přispět i my! Pokud jste se zúčastnili soutěže společnosti Mountfield, mohli jste vy ...


Jak si vybrat vhodné čerpadlo 6  fotek

Jak si vybrat vhodné čerpadlo

Na zahradě i v domě se často neobejdeme bez zahradního čerpadla. Jak si ale takové zařízení správně vybrat? Nemusí to vždy být to nejdražší čerpadl ...


Moderní je šetřit čas 8  fotek

Moderní je šetřit čas

Všichni, kteří plánují topit dřevem, ví, že je potřeba jej před zimou připravit a doplnit tak zásoby. Aby byla práce co nejméně namáhavá, stává se v t ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×