Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Přivítejte jaro s Fiskars

Přivítejte jaro s Fiskars
Společnost Fiskars se vždy věnovala vývoji zahradnického nářadí, které určuje nové standardy v oboru. Na jaro 2011 připravila pro český trh další ze svých revolučních výrobků, které se jako vždy vyznačují dokonalou kvalitou a atraktivním vzhledem. Zpříjemní navíc práce na zahradě v době, kdy je to nejvíce potřeba. Szačí se rozhlédnout: Příroda se probouzí ze zimního spánku a jaro ťuká na dveře. Proto Fiskars přichází se svou nabídkou pod heslem PŘIVÍTEJTE JARO!
reklama

Společnost Fiskars si udržuje i v roce 2011 čelní pozici výrobce špičkových nástrojů. Kampaní “PŘIVÍTEJTE JARO” uvádí rozsáhlou inovovanou nabídku nářadí, které při jarních pracích ocení každý zahrádkář.

Českému trhu rádi věnujeme velkou pozornost. Fiskars a jeho výrobky jsou mezi českými spotřebiteli již dlouho velmi populární. Rádi bychom tento trend udrželi i v roce 2011.

Představujeme širokou škálu osmadvacet novinek v pěti skupinách výrobků. Největší pozornost si jistě zaslouží tři modely elegantních zahranických nůžek Fiskars Single Step a mechanická vřetenová sekačka Momentum. Oba výrobky potvrzují vedoucí postavení Fiskars v technické inovaci, jedinečné kvalitě a spolehlivosti.

Novinky v nabídce Fiskars:

  • Řada SingleStep - tři výrobky
  • Řada Premium planters - čtyři výrobky
  • Řada QuikFit - šestnáct výrobků
  • Řada ErgoPlus - čtyři výrobky
  • Řada Momentum - jeden výrobek

Řada Fiskars QuikFit™ obdržela cenu „2010 Red Dot Design Award“ na jedné z největších a nejprestižnějších světových soutěží v designu. Tato cena se uděluje pouze výjimečně kreativním, inovativním a vysoce kvalitním výrobkům.

Firma Fiskars založená roku 1649 ve finské vesničce Fiskars se rozrostla ve velkou, nadnárodní společnost, která proslula historií výrobků vyhovujících přísným jakostním a konstrukčním normám. Nástroje Fiskars pokračují v tradici podpory inovací, které snižují vypětí, únavu a námahu často spojovanou se zahradničením, a jsou navržené tak, aby vám pomáhali bezpečně a ergonomicky vykonávat namáhavou práci.

Fiskars je předním světovým dodavatelem výrobků pro domácnost, zahradu a pobyt v přírodě. Tato skupina má silné portfolio důvěryhodných mezinárodních značek, mezi něž patří Fiskars, Iittala, Gerber, Silva a Buster. Fiskars je nejstarší finskou společností a je registrována na helsinské burze NASDAQ OMX. V roce 2009 dosáhla čistého obratu ve výši 663 mil. EUR a má přibližně 3 600 zaměstnanců.

Více naleznete na www.fiskarsgroup.com. Přivítáte jaro s námi?

Autor: Fiskars (tisková zpráva)

Související články

Úprava stromů na jaře 15  fotek

Úprava stromů na jaře

Stejně jako my chodíme k holiči či kadeřnici, aby nám upravili účes, musí stromy podstoupit jarní sestřih či řez, aby lépe plodily a lépe vypadaly. K ...


Květen nejen u kutilů 17  fotek

Květen nejen u kutilů

Květen je nejen lásky čas, pro mnohé je to i čas, kdy se pustí do radikální proměny zahrady, stavby zahradní pergoly či altánu. Další si vyberou kv ...


Sekačka pro krásnější trávník 6  fotek

Sekačka pro krásnější trávník

V době, kdy se čím dál víc obklopujeme věcmi, které mají spoustu funkcí a bezmála žijí bez ohledu na nás vlastním životem, může nás napadnout má-li vů ...


Výměna čepele u nůžek Fiskars 21  fotek

Výměna čepele u nůžek Fiskars

I kdyby bylo nářadí sebekvalitnější, nemůže vydržet vše. Druhým rokem máme pro naši zahradu výborného pomocníka. Teleskopické nůžky Fiskars. Ostříhali ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×