Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Přijeďte za BARVY A LAKY TELURIA na veletrh HOBBY 2012

Přijeďte za BARVY A LAKY TELURIA na veletrh HOBBY 2012
Měsíc květen bude již tradičně patřit na výstavišti v Českých Budějovicích jedné z nejpopulárnějších akcí svého druhu v celé České republice. V týdnu od 16. 5. do 20. 5. 2012 se zde bude konat výstava HOBBY 2012, celostátní svátek zahrádkářů, chovatelů, kutilů, stavebníků a všech, kteří se chtějí inspirovat, jak změnit, vylepšit a obohatit svůj dům, byt nebo chatu.
reklama

Odborníci společnosti BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. zde budou jako každý rok připraveni odpovídat dotazy návštěvníků, které se každoročně týkají zejména způsobů aplikace jednotlivých druhů nátěrů a vhodného výběru barev na různé typy povrchů. Součástí prezentace společností bude nedílné předvádění práce s nátěrovými hmotami a také ukázky zajímavých nátěrů.

Stánek BAREV A LAKŮ najdete ve zcela novém pavilónu T1, kde vám členové technického servisu rádi představí kompletní sortiment malířských a fasádních barev, omítek, stěrek, laků, lazur, základních barev a emailů, speciálních přípravků, lepidel a mnoha dalších materiálů. Chybět zde nebudou praktické ukázky pracovních postupů, ani prezentace novinek pro rok 2012. Neváhejte a přijďte se poradit s odborníky a podívat se, co je nového ve světě nátěrových hmot.

Na setkání s vámi se na výstavě HOBBY 2012 těší BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o..

Autor: Barvy a laky Hostivař (tisková zpráva)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×