Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Přesné měření s inovačním čárovým laserem PLL 360

Přesné měření s inovačním čárovým laserem PLL 360
Znáte to. Potřebujete zavěsit systém polic, nalepit na stěnu kachlíky, nebo přivrtat ke stěně garnýže. Abyste udrželi rovinu, děláte si značky pomocí pravítka, které odměřuje vzdálenost od stropu, nebo od podlahy. Ale ouha. Jejich spojením vzniká šikmá čára. Strop nebo podlaha, jako orientační bod nevyhovují, protože nejsou rovné. Odkud se ale máme odpíchnout?
reklama

Na pomoc může přijít například křížový nebo čárový laser pro kutily. S modelem Bosch PLL 360 dnes můžete na komplikované zaměřování objektů zapomenout. Díky nejmodernější laserové technice a nejjednoduššímu ovládání vám půjdou nivelační práce rychle a přesně od ruky.

Čárový laser Bosch PLL 360°

Přesné a pohodlné měření můžete vyzkoušet s inovačním čárovým laserem PLL 360, které usnadňuje realizaci mnoha kutilských projektů. Zajišťuje také, že se vyhnete nepřesnostem v měření. Přístroj je samonivelační a k využití nabízí horizontální 360° laserový paprsek, který snadno uvidíte až do 20 metrů.
Disponuje rovněž vertikálním laserovým paprskem s pracovním úhlem 120°.

Proto mohou kutilové tento přístroj prakticky využít celkem všude v místnosti – na podlaze, na zdech, ale rovněž na stropě.

Práce s přístrojem je jednoduchá

S nástrojem se snadno pracuje. Ovládá se třemi tlačítky spínačem s polohou zapnuto – vypnuto, s režimovým tlačítkem a tlačítkem pro deaktivaci automatické nivelační funkce v okamžiku, kdy jsou zapotřebí nakloněné laserové čáry.

Volbu vhodného laserového paprsku usnadňuje kutilům režimové tlačítko laseru Bosch PLL 360°. Potřebujete osadit zavěšené podhledy, nainstalovat zásuvky nebo světelné spínače? Nebo záclonové tyče? Pak je tady horizontální 360° laserový paprsek.
Jestli ale potřebujete přesně instalovat příčky, pak využijete laserový paprsek vertikální.
A jestliže chcete pokládat obkladačky, které vyžadují přesný laserový kříž, pak využijete oba paprsky zapnuté současně.

Dá se bez nadsázky říci, že laser Bosch PLL 360° je nejkompaktnějším přístrojem s touto výkonovou úrovní na trhu (125 x 85 a 70 mm). Samoniveluje za dobu kratší než 4 sekundy. A jakmile je přístroj mimo samonivelační rozsah čtyř stupňů, upozorní na problém LED dioda, která se rozsvítí a laserové paprsky, které se promítají s přesností 0,4 mm/m, se automaticky vypnou.

Více informací získáte na www.bosch.cz.

Autor: Elena a Bosch (text), Bosch (foto)

Související články

Měřte i doma absolutně přesně laserem 2  fotek

Měřte i doma absolutně přesně laserem

Znáte to. Chcete pověsit obrazy či zrcadlo, nebo ještě lépe, nalepit obklad do koupelny. Běháte podle stěny, a děláte si značky. Když nakonec předměty ...


Metry a pásma 13  fotek

Metry a pásma

Dvakrát měř a jednou řež je lidová moudrost, prověřená dlouhou praxí. Měli bychom si z ní proto vzít příklad, stejně jako z truhlářského vtipu: „Pořád ...


Instalace domácího kina od A do Z … III. díl 1  fotek

Instalace domácího kina od A do Z … III. díl

Na závěr našeho třídílného seriálu o instalaci domácího kina pro vás máme kromě jiného také komentář odborníka na prostorovou akustiku společnosti Son ...


Sekejte a vrtejte bez obav s detektorem PMD 10 4  fotek

Sekejte a vrtejte bez obav s detektorem PMD 10

Vrátili jste se po prázdninách k běžnému životu a chystáte se renovovat své bydlení? Jestli se chcete pustit do vrtání a sekání zdí, určitě vás potěší ...


Detektor PMD 10

Jestli se chcete pustit do vrtání a sekání zdí, určitě vás potěší novinka, která vám zaručí bezpečnou práci - Detektor PMD 10 od značky Bosch.

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×