Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost PRESBETON naživo na výstavě Floria v Kroměříži

Společnost PRESBETON naživo na výstavě Floria v Kroměříži

Opět po roce vystavuje společnost PRESBETON, výrobce a dodavatel betonových dlažeb, tvarovek a jiných exteriérových prvků, na zahradní výstavě FLORIA, která se koná od 27. 4. do 1. 5. a od 5. 5. do 8. 5. 2018 v Kroměříži.

reklama

Na stánku si můžete prohlédnout novinky letošní stavební sezóny, ale nebudou chybět ani oblíbené „hitovky“. Můžete si také nechat poradit s výběrem dlažby, plotu či se samotnou stavbou. Na ploše o velikosti téměř 100 m2 uvidíte v reálu spoustu zajímavých výrobků – natural dlažby s imitací dřeva či břidlice, plošné dlažby na terasy či chodníky v zajímavých barvách a površích, zámkové a skladebné dlažby pro různé stupně zatížení.

K vidění budou i různé typy zdicích systémů, z nichž každý se vyznačuje nějakou specifickou vlastností, např. imitace haklíkového zdiva, bezespárové zdění, řešení oblouků apod.

Celé expozici bude vévodit originální hexagonální dlažba H-E-X, která spolu s květináči, lavičkami a jinými prvky tvoří ucelený systém H-E-X. Autorem těchto opravdu ojedinělých výrobků je NEXT LEVEL Studio ve spolupráci se společností PRESBETON.

Stánek PRESBETON najdete na venkovní ploše v sekci G.

Autor: Presbeton (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Designové tvarovky RONDE BLOCK 6  fotek

Designové tvarovky RONDE BLOCK

Tvarovky RONDE BLOCK jsou originální stavební prvky, které zaujmou svým oválným tvarem, atypickým oproti stávajícím „klasickým“ tvarovkám. V základní ...


Dlažba PICADO je v kurzu 1  fotek

Dlažba PICADO je v kurzu

Velkou oblibu si v předchozích letech získaly dlažby, které svým vzhledem imitují přírodní kámen. Novinka letošního roku – dlažba PICADO - se snaží ...


Nevšední hexagonální dlažba H-E-X a městský mobiliář 6  fotek

Nevšední hexagonální dlažba H-E-X a městský mobiliář

Hledáte netradiční řešení pro zpevněné plochy na veřejných prostranstvích? Inovativní způsob propojení venkovní dlažby a městského mobiliáře – to j ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×