Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Před zimou můžete vyhrát dvakrát s finskou Ruukki

Před zimou můžete vyhrát dvakrát s finskou Ruukki

Od 10. října do 28. listopadu se vyplatí každému zájemci investovat do nové, finské střechy Ruukki hned dvakrát. Nejen, že získá bytelnou střechu na svůj dům, kterou bude oceňovat po mnoho dalších let, ale zároveň si vyslouží od společnosti Ruukki a specialisty na střechy První Chodské poukaz na pohonné hmoty zdarma a automaticky bude zařazen do soutěže o tablety.

reklama

Princip těchto podzimních odměn je snadný. Vyhrává každý, kdo si u První Chodské zakoupí produkty Ruukki. Minimálně by mělo jít o 100 m2 libovolné krytiny Ruukki včetně originálních doplňků, nebo alespoň 100 m2 libovolné střešní krytiny Ruukki včetně originálních doplňků a zároveň kompletního okapového systému Ruukki.

První akční odměna představuje poukaz na odběr pohonných hmot u sítě čerpacích stanic Benzina a to v hodnotě 500,- Kč (včetně DPH) za každých 100 m2 krytiny.

Druhá akční odměna představuje také poukaz na 500,- Kč za každých 100 m2 krytiny Ruukki a navíc také 250,- Kč (včetně DPH) za okapový systém.

Příklad výpočtu akční odměny:

Pokud si zákazník objedná 201 m2 krytiny Ruukki včetně originálních doplňků a k tomu okapový systém Ruukki (žlaby, svody a další okapové prvky, které okapový systém tvoří), získá poukaz na PHM v celkové hodnotě 1250,- Kč.

Nárok na akční odměnu má zákazník na základě závazného objednání zboží (tato skutečnost musí nastat do konce platnosti akčních odměn).

Poukazy budou zákazníkovi vydány oproti předložení záručního (dodacího) listu na pobočkách Organizátora (První Chodská s.ro.). K předání poukazů si organizátor vyhrazuje období od 5. 12. do 31. 12. 2014. Finanční plnění namísto poukazů není možné.

Mechanismus soutěže o tablety

Každá dvacátá zaplacená objednávka zboží dle bodu 1. nebo 2. mechanismu akčních odměn získá značkový sedmipalcový tablet v hodnotě zhruba 2500,- Kč (přesná hodnota výhry se může lišit v závislosti na aktuálních cenách a kurzu české koruny), přičemž pro určení pořadí je rozhodující datum a čas závazného objednání zboží. Do soutěže budou započítány pouze objednávky učiněné a zaplacené v době konání soutěže. Bližší informace naleznete zde.

Ruukki a První Chodská Vám drží palce!
www.strechychodska.cz | www.ruukkistrechy.cz

Autor: Ruukki (tisková zpráva)

Související články

Inspirace pro kutily – střecha s celoživotní zárukou 2  fotek

Inspirace pro kutily – střecha s celoživotní zárukou

Stavíte dům a nevíte jakou krytinu použít na střechu? Návod na to, jak získat extrémně odolnou střechu s neobvyklou zárukou dokonce až 50 let, nabízí ...


Jednoduchá rekonstrukce střechy 3  fotek

Jednoduchá rekonstrukce střechy

Čas od času doslouží vše, co nás obklopuje, a pak musíme takovou věc vyměnit. Opravy a renovace se týkají i střech. Ono stačí, když nás nečekaně zasko ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×