Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

S nepojízdným vrakem ani kutil nejezdí - audit opravy

S nepojízdným vrakem ani kutil nejezdí - audit opravy
Česká pojišťovna připravila pro své klienty novou službu – audit opravy. Díky auditu si všichni klienti, kteří mají pochybnosti o tom, zda jejich pojištěný automobil byl po dopravní nehodě řádně opraven, mohou tyto skutečnosti jedním telefonátem ověřit.
reklama

Auditem opravy hájí Česká pojišťovna zájmy svých pojištěných, ať už těch, kteří byli dopravní nehodou právě postiženi, tak těch, kteří by mohli doplatit zvýšením sazeb svého pojistného za neoprávněné nároky některých autoservisů.

„Klienti by měli být obezřetní před službami autoservisů, které z vlastní zkušenosti neznají a které je ujišťují, že za ně vše při jednáních s pojišťovnou vyřídí, tedy bez jakékoliv účasti pojištěného,“ říká Filip Saidl, ředitel odboru spolupráce s dodavateli. Obvykle se pod rouškou pohodlné služby snaží klienta „odříznout“ od veškeré komunikace s oběma subjekty.

Audit opravy je v zahraničí zcela běžnou součásti likvidace pojistných událostí. Nyní již také klienti České pojišťovny mohou kontaktovat její Klientský servis a požádat o audit opravy. „Naši pracovníci prověří, zda faktura předložená klientovi je shodná s fakturou odeslanou autoservisem do pojišťovny a v případě rozporu poskytnou potřebnou součinnost při jednání se servisem o odstranění nedostatků či následných právních krocích. V některých případech může jít pouze o administrativní záležitost, ale v mnoha i o podvod,“ uzavírá ředitel Saidl. Důkladné prošetřování sporných pojistných událostí rozhodně přispěje k pročištění trhu opraven, takže klient bude mít větší jistotu, že za peníze, které mu za škodu proplatí pojišťovna, dostane adekvátní služby.

Připraveno ve spolupráci s Českou pojišťovnou.

Autor: Česká pojišťovna

Klíčová slova:


Související články

S Pohodou za volant i v roce 2008 1  fotek

S Pohodou za volant i v roce 2008

Česká pojišťovna, u které má sjednáno povinné ručení zhruba dva a půl milionu motoristů, tvoří i pro příští rok sazby nikoliv podle toho, kde řidič by ...


Co kutil, to motorista 1  fotek

Co kutil, to motorista

S příchodem zimy jsme museli ze svých garáží a dílen vyndat zimní pneumatiky a v pneuservisu či sami přezout své čtyřkolé miláčky. Sáhněme si do svědo ...


Klid za volantem za 10 korun denně 1  fotek

Klid za volantem za 10 korun denně

Podle vašich reakcí je jasné, že věc povinného ručení vám není cizí. A to je dobře. Dnes bychom chtěli srovnat jednotlivé pojišťovny s jejich cenovými ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×