Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jak vyměnit prasklou dlaždičku? Vyměňte si ji sami, s námi to zvládnete!

Občas se stane, že na dlažbu v koupelně, v předsíni nebo na tearse spadne něco těžkého a kus dlaždice se odštípne. Co potom? zavolat řemeslníka a doufat, že účet za opravu nebude moc vysoký, nebo se do toho pustit sami. Není to tak těžké, když víte jak na to.

reklama

Při opravě a výměně prasklé dlaždičky budeme potřebovat materiál i nářadí. My jsme tentokrát zavítali do prodejny Hornbach a vše potřebné nakoupili na jednom místě.

Budeme potřebovat lepidlo a spárovací hmotu, zubatou stěrku, houbičku, gumovou i plastovou stěrku, sekáček nebo dláto. Brusku s kotoučem i vrtačku a šlehací metlu na lepidlo bychom zde sehnali také, ale to většina kutilů má doma.

Takže vše připravit, nezapomenout na novou dlaždici (přesně pro takovéto případy se vyplatí nechat si kousek dlažby navíc) a jde se na to.

Při práci nezapomeneme na rukavice a ochranné brýle. Po práci vyměněnou prasklou kachličku klidně vyhoďte.

Autor: HobbyPRstudio (text, foto, video)

Související videa

Koupelna s rybkami

Koupelna s rybkami

..aneb dobré ráno v italském stylu. Navrhnout útulné zařízení koupelny v malém podkrovním prostoru tak, aby nic nechybělo ani nepřebývalo a v koupelně bylo všem příjemně, není zrovna lehký úkol. Pojďme se podívat, jak se t ...


Koupelna pro rodinný dům

Koupelna pro rodinný dům

Krásná, prostorná koupelna, ve které se můžeme oddávat relaxaci ve vaně plné pěny, nerušeni poskakováním ždímající pračky, kam se za námi nebudou dobývat děti či ostatní příslušníci rodiny se slovy, že oni si potřebují jenom ...


Rekonstrukce koupelny v paneláku

Rekonstrukce koupelny v paneláku

Paneláková jádra v garsonkách se rekonstruují buď tak, že půdorys zůstane stejný a zdi z porobetonu vyrostou na místě původních umakartových příček, nebo dojde ke spojení WC a koupelny, čímž je možné získat kousek místa navíc ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×