Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Časopis Praktik 8/2010 – obsah

Časopis Praktik 8/2010 – obsah
reklama

Praktik 8/2010

V srpnovém Praktiku připravujeme pokoj pro školáky, který se z herny mění také v pracovnu. Hrubou stavbu osazujeme krovy. Vysoušíme zdivo po záplavách nebo vlhké od vzlínající vody. Okna tentokrát stíníme závěsy s podšívkou, které si sami ušijeme.

Na odkládání šatů si vyrobíme němého sluhu. S odborníkem Miroslavem Koubkem se podíváme na univerzální nátěry. Před srpnovou dovolenou si zabezpečíme byt a dozvíme se o novince lupičů s názvem locpick, která nás opravdu nepotěší. V dílně se naučíme řezat dřevo na pokos. Zhotovíme si zahradní sprchu. Zahradu budeme zavlažovat a hnojit a podíváme se, jaké ještě okrasné stromy by se hodily do naší zahrady. Ve starých řemeslech si počteme o malířích, kaligrafech a iluminátorech.Praktik vyhlašuje novou soutěž na téma: Vyrobeno pro dítě, kde ceny vyhraje nejen autor výtvoru, ale i dítě, pro něhož byl určen. A jako každý měsíc je tu šance vyhrát – jestliže si předplatíte časopis Praktik, jste automaticky zařazen do losování o zajímavé ceny.

Více na www.casopispraktik.cz

Autor: Časopis Praktik

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×