Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Časopis Praktik 10/2009 – obsah

Časopis Praktik 10/2009 – obsah
Říjnový Praktik zatepluje a obydluje podkrovní byt. Dozvíme se, proč se stavěly výklenky ve zdi a k čemu slouží dnes. Střechu ozdobíme dekoračním keramickým prvkem nebo plechovou korouhvičkou. A stále ještě máme dost času vyrobit krmítko pro ptáky a zúčastnit se s ním soutěže o nářadí.
reklama

Technikou patchworku si ušijeme deku nebo v dílně vyrobíme půvabné doplňky do kuchyně. Odborník pan Koubek nám předvede, jak správně opravit problematické fasády. V domácí dílně tentokrát Praktik představuje pásové brusky a také typy překližek. Na zahradu si zhotovíme další druh pohyblivého větrníku: houpačku. Zasadíme také strom, prohlédneme si okrasné trávy a dozvíme se rovněž, jak používat hnojiva. V rubrice zvířata postavíme ohradu nejen pro koně. Uplstíme si pouzdro na brýle či na mobil, ušijeme polštář ve tvaru ovečky a uháčkujeme masážní žínku. Poradíme se s odborníkem z právní poradny a poučíme z rad čtenářů. Vyluštíme křížovku o ceny a nakonec si přečteme, co všechno můžeme získat, když si předplatíme časopis Praktik.

Více na praktik.pvsp.cz

Autor: Časopis Praktik

Související články

Praktik 1/10 1  fotek

Praktik 1/10

V lednovém Praktiku modernizujeme koupelnu, a to pomocí tzv. předstěrového systému. Do boku vany zabudujeme reproduktory a ke koupeli si pouštíme rela ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×