Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce Fagor na pračky a sporáky

Akce Fagor na pračky a sporáky
Sporáky FAGOR modely CF-564 GEB a 4CF-56MPF B a předem plněné pračky modely F-2810, F-2810 X a F-2812 lze v období od 1. 1. do 31. 3. 2011 pořídit za výrazně výhodnější ceny.
reklama

Tato akce se týká zpředu plněných praček FAGOR s kapacitou 1-8 kg prádla. Jedná se o modely F-2810, F-2810 X a F-2812 v bílé nebo nerezové barvě, s max. otáčkami odstřeďování 1000 nebo 1200 ot. za minutu. Všechny tyto modely jsou vybaveny LCD displejem, speciálními programy jako např. programem na vyprání 4 kg prádla za 30 minut nebo 2 kg prádla za 15 minut, funkcí extra máchání (pro alergiky), snadné žehlení apod.

Na všechny tyto modely je dále v rámci akce poskytnuta FAGOR ZÁRUKA 50 MĚSÍCŮ, která vedle zákonné dvouleté záruční doby znamená pro uživatele dalších bezstarostných 26 měsíců. V této prodloužené době jsou výrobcem kryty veškeré náklady na komponenty, práci techniků a případné výdaje spojené s jejich dojezdem do místa opravy. Tato záruka je pro uživatele zcela zdarma.

Oba sporáky s plynovou deskou s automatickým zapalováním a horkovzdušnou troubou s grilem jsou vybaveny elektronickým displejem s programátorem. Vedle výhodnější ceny může zákazník získat zdarma dvě nerez pánvičky Fagor.

Na oba tyto modely je dále v rámci akce také poskytnuta FAGOR ZÁRUKA 50 MĚSÍCŮ, čili vedle zákonné dvouleté záruční doby dalších 26 měsíců. V této prodloužené době výrobce kryje veškeré náklady na komponenty, práci techniků a případné výdaje s jejich dojezdem do místa opravy.

Bližší informace na www.fagor.com

Autor: Fagor (tisková zpráva)

Související články

Nové pračky od Fagoru 8  fotek

Nové pračky od Fagoru

Dřív se v domech stavěly samostatné prádelny, dnes je pračka často součástí kuchyně, pokud je možnost přívodu a odpadu vody, stojí pračka v chodbě či ...


Inteligentní praní 8  fotek

Inteligentní praní

Mít výkonnou a spolehlivou automatickou pračku je přáním každé hospodyňky. Vybírat ovšem můžeme donekonečna, neboť značek, typů a velikostí výrobků ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×