Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Poznejte barevné trendy na výstavě Colour Passion v pražském Mánesu

Poznejte barevné trendy na výstavě Colour Passion v pražském Mánesu
Plánujete letos vymalovat? A nad jakou barvou přemýšlíte? Pokud stále nevíte, nechte si poradit od specialistů značky Dulux, kteří pro vás připravili jedinečnou interaktivní výstavu Colour Passion. Ta se koná až do 2. října v pražské výstavní síni Mánes.
reklama

Na přípravě výstavy se podíleli světoví odborníci z oborů architektury, designu a módy, kteří společně vytvořili unikátní výstavu plnou barevných trendů, kombinací a také interaktivního doprovodného programu. Ten je přichystán tak, aby zaujal jak dospělé, tak i děti. Těšit se můžete na zajímavé přednášky o světě barev, ale také si s dětmi malovat keramiku či zajít na divadelní představení.

Více informací o výstavě naleznete na www.colourpassion.cz.

Autor: Colour Passion (foto + text)

Klíčová slova:


Související články

Pastelky a kouzelné lepidlo nejen pro školáky 12  fotek

Pastelky a kouzelné lepidlo nejen pro školáky

Máte také doma budoucího školáka, nebo se už perete s písmenky a násobilkou? Prázdniny utečou co by dup a shánět některé věci do školy na poslední chv ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×