Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Povrchová úprava Perfect Clean TOP – nejvyšší kategorie zušlechtění

Povrchová úprava Perfect Clean TOP – nejvyšší kategorie zušlechtění

Všechny betonové výrobky společnosti PRESBETON jsou opatřeny ochranným systémem Protect System IN. Betonová směs je již ve fázi přípravy modifikována speciálními přísadami tak, aby výsledný produkt vykazoval minimální nasákavost v celém svém objemu. Intenzivní barvy, minimální riziko vzniku výkvětů a díky velmi těsné struktuře také vyšší odolnost proti znečištění a snadnější údržbu povrchu.

reklama

Často se tento druh ochrany betonových výrobků nazývá tzv. „vnitřní impregnací“. Výrobky opatřené třídou ochrany Protect System IN mohou být dále zušlechtěny povrchovým ochranným systémem Protect System TOP, kdy je povrch betonu opatřen nástřikem speciální látkou, která nemění vzhled betonu, ale pozitivně působí na jeho užitné parametry v oblasti snadnější údržby.

Povrchová úprava Perfect Clean TOP představuje nejvyšší kategorii zušlechtění povrchu betonu, která je založena na použití vysokojakostních výrobků opatřených vnitřním ochranným systémem Protect System IN. Výsledný povrch vykazuje trvale intenzivní barvy s hedvábným leskem, nenasákavost, odolnost proti znečištění tím nejnáročnějším provozem, velmi snadnou údržbu a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Charakteristika povrchové úpravy Perfect Clean TOP

Povrchová úprava nadstandardních betonových dlažeb vzniká nanesením ušlechtilého laku na mírně opracovaný povrch a následným vytvrzením za působení orientovaného infračerveného záření. Tak vzniká velmi odolný povrchový film odolný UV záření a povětrnostním vlivům.

Dlažby s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP jsou charakteristické svým brilantním vzhledem s jemným hedvábným leskem a intenzivními barvami, navozují dojem trvale vlhkého vzhledu a tím dokonale vyniká záměrné tvarování a barevnost povrchu. Mezi hlavní přednosti tohoto typu povrchové úpravy patří absolutní nenasákavost a vodoodpudivost povrchu.

Provedená povrchová úprava vytváří odolný povrchový film, který dokonale uzavírá jinak porézní strukturu betonu, a znemožňuje tak průnik jakýchkoliv nečistot hluboko do struktury betonu. Veškeré znečištění zůstává na povrchu, a je tak umožněna velmi snadná údržba a čistitelnost těchto povrchů. Povrchová úprava ochrání dlažbu nejen před běžným znečištěním, ale i před skvrnami od kávy, červeného vína, hořčice, kečupu, různých druhů olejů a produktů grilování. Tyto druhy znečištění znamenají pro běžné betonové výrobky trvalé nebo dlouhodobé estetické znehodnocení. S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP je lze pohodlně odstranit pouhým setřením hadrem, popř. odstranit za použití kartáče, vody s přídavkem saponátu a následným spláchnutím proudem vody (ve většině případů není potřeba vysokotlakého čističe). V případě lokálního poškození povrchové úpravy při užívání plochy je možné ji obnovit speciálním přípravkem.

Použití

Dlažby s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP – ALMA a LAURIA naleznou uplatnění u ploch v okolí rodinných a bytových domů, na které jsou kladeny nejvyšší nároky na dlouhodobě precizní vzhled, snadnou údržbu a snadnou čistitelnost od běžných, ale i zásadních druhů znečištění. Tyto dlažby jsou určeny pro venkovní terasy, pergoly a ostatní pochozí plochy v okolí rodinných a bytových domů, na které klademe nejvyšší estetické požadavky.

Více informací naleznete na www.presbeton.cz

Autor: PRESBETON Nova, s.r.o. (text a foto)

Související články

Populární dlažba s rumplovaným povrchem 3  fotek

Populární dlažba s rumplovaným povrchem

Určitě jste se již někdy setkali se standardní a v podstatě „notoricky známou“ dlažbou HOLLAND, která se používá na dláždění chodníků, parkovacích mís ...


Výhody velkoplošné venkovní dlažby z Presbetonu 3  fotek

Výhody velkoplošné venkovní dlažby z Presbetonu

Velkoplošná dlažba má nepopiratelně svůj půvab. Rychle s ní vytvoříte velkou zpevněnou plochu, proto se také často používá při úpravách veřejného pros ...


Moderní velkoformát, který ohromí 3  fotek

Moderní velkoformát, který ohromí

Pro novou sezónu si společnost PRESBETON připravila novinku v podobě velice moderní velkoformátové dlažby MONUME XL. Vzhledem k tloušťce dlažby, kt ...


Betonová imitace žulových kamenů – dlažba KASTELA 2  fotek

Betonová imitace žulových kamenů – dlažba KASTELA

Dlažba je tvořená pěti rozměrově různými dlažebními kameny s tryskanou povrchovou úpravou, díky níž vynikne jemná drť tmavých a světlých kamínků. Povr ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
střecha podzemního domu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 adéla malá
0
instalace odpadů pvc Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Betonové tvárnice Svahovka Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 roman suchánek
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×