Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Postavte dům s komínem Schiedel

Postavte dům s komínem Schiedel

Pokud plánujete stavbu domu, je dobré zvážit, zda využijete komín. Moderní komín je důležité technické zařízení, které významně ovlivňuje provozní bezpečnost a účinnost otopné soustavy, ekonomiku vytápění a celkový standard bydlení. Komín vám také umožní užít si teplo domova u krbu nebo krbových kamen. Při výpadku energií či dodávky plynu vám může poskytnout alternativní zdroj tepla. S univerzálním komínem se vždy můžete rozhodnout, čím budete topit, co je pro vás nejvýhodnější.

reklama

Rizika spojená s komínem

Pokud se rozhodnete pro tradiční dům s komínem, budete stát před otázkou, jak vybrat ten správný. Nezapomeňte, že komín od pochybného výrobce či dodavatele, může být velmi nebezpečný. Jsou známy případy výbuchu či požáru komína, které dokáží zdevastovat celý dům a oprava komína, který je součástí domu, není jednoduchá. Nepodceňujte výběr nového komínu, pokud chcete zajistit bezpečnou domácnost pro svou rodinu.

Jak vybrat komín

Při výběru komína důvěřujte především prověřeným výrobcům. Na trhu se v posledních letech objevují skládané komíny od pochybných výrobců. Existuje také množství internetových obchodů, které nabízejí komíny a příslušenství neznámého původu a kvality. Někteří dodavatelé nabízejí dokonce záruky delší než jejich existence na trhu nebo různé pochybné certifikáty. Dát si do domu takový komín, znamená vložit do něj při stavbě časovanou bombu. Nezapomeňte, že oprava komína je náročná a mnohdy nemožná věc. Důležité je při výběru vědět, že kupujete certifikovaný komín s důvěryhodnými zárukami, servisem a podporou. To se vám bude hodit jak při stavbě, tak v případě potíží.

Nejlepší komíny jsou Schiedel

Při volbě komína vsaďte jednoduše na zkušenosti výrobce. Jedničkou na trhu je výrobce komínů Schiedel s více jak 20letou působností a výrobou na českém trhu. Vývojem, výrobou a testováním komínových systémů se odborníci v Německu zabývají již 70 let, zatímco ostatní komíny pouze skládají a prodávají díly vyrobené jinými dodavateli. Za jeho produkty stojí testy ve zkušebnách, výzkumné centrum a miliony spokojených zákazníků po celém světě, kteří oceňují bezpečí, úspory a komfort. Pokud vsadíte na pověstnou německou technologii, rozhodně neuděláte chybu.

Nadstandardní záruky Schiedel

Kromě inovativních a bezpečných komínových systémů dostanete také zázemí stabilního výrobce, poradenství, servis a záruky. Na rozdíl od jiných komínů nabízejí originální komínové systémy Schiedel trojnásobnou 30letou záruku – při vyhoření, při působení vlhkosti a zároveň při poškození korozí. Záruky jsou jasně definované a díky dlouholetému působení na českém trhu také věrohodné.

Stálice mezi komíny - Schiedel Uni Advanced

Skvělý tip na prvotřídní, ale cenově dostupný a univerzální komínový systém představuje UNI ADVANCED. Jde o léty prověřený koncept, který je vyladěn inovacemi k dokonalosti. Je opatřen izostaticky lisovanou keramickou vložkou. Ta dělá komín odolný proti vysokým teplotám, vlhkost i korozi. Uni Advanced je vhodný pro širokou škálu spotřebičů a za dobrou cenu v něm dostanete všechny technické finesy prémiového výrobce.

Certifikovaná izostatická vložka Schiedel

Součástí komínového systému Schiedel je mimořádně odolná tenkostěnná izostatická vložka dlouhá 66 cm, která je opatřena hrdlovým spojem. V případě potřeby ji lze krátit a výškově přizpůsobit pro napojení jakéhokoliv spotřebiče. Méně spojů na této delší vložce pak znamená také méně chyb při montáži.
Betonové tvárnice na stavbu komínu jsou opatřeny broušenou ložnou spárou pro rychlejší a přesnější zdění. Zakoupit lze 6m sady nebo jednotlivé bloky tvárnice+izolace+vložka.

Komínová pata usnadní stavbu komína

Novinkou jsou cenově zvýhodněné sady s prefabrikovanou patou pro bezchybné založení komínu.
Dostáváte tak smontovaný základ o výšce 66 cm s odvodem kondenzátu. Výhodou je jednoduchá manipulace s použitím rudlu a především úspora času při realizaci (cca o 2 hodiny) a tím i peněz.

Stavba komína hračkou

Dobrý komín není jen o kvalitě, jeho kvalitu ovlivňuje jeho stavba. Schiedel nabízí dokonale sladěné stavební díly komínového systému od komínové paty až po ústí komína včetně příslušenství. Výsledkem je krátká doba montáže, úspora nákladů a vyloučení montážních chyb.
Celkově je stavba komínu UNI ADVANCED bleskově rychlá, maximálně přesná a bezchybná. Můžete si být jisti, že komín bude stát přesně tak, jak doporučují profesionálové od značky Schiedel.

Servírujeme komíny na e-shopu

Vzhledem k velkému zájmu zákazníků o výhodný nákup na internetu a snahou ochránit zákazníky před neseriózními nabídkami překupníků komínových dílů na internetu, pro Vás připravil Schiedel oficiální komínový e-shop. Co v něm najdete? Především kompletní sortiment komínových systémů a doplňků včetně akčních nabídek. Jednoduše si zde vyberete si svůj komín a místo jeho odběru. Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat obchodní zástupce, aby se s vámi ubezpečil, že jste vybrali opravdu to, co potřebujete. Objednávka přes tento systém je rychlá, velmi jednoduchá a není omezena žádným minimálním odběrem.

Pokud tedy hledáte mimořádně kvalitní komín, navštivte www.schiedel.cz a zde zvolte odkaz e-shop.

Pořiďte si komín od jedničky na trhu, výrobce Schiedel.

Autor: Schiedel (text a foto)

Související články

Komín není problém 5  fotek

Komín není problém

Řada nových domů nemá klasické komíny. Nepotřebuje je, protože jejich vytápění je řešené jinak. Co ale udělat v případě, že se nám romanticky zasteskn ...


Jaký komín do cihlového domu? 7  fotek

Jaký komín do cihlového domu?

Mít v domácnosti dobrý komín, to je sen mnoha majitelů rodinných domů i rekreačních objektů. Díky komínu budete nezávislí na topné sezoně i jediném dr ...


Krb v domě bez komína? Bourání zdí není jediná cesta 4  fotek

Krb v domě bez komína? Bourání zdí není jediná cesta

Kouzlo živého ohně přímo v domácnosti si touží vychutnávat snad každý majitel rodinného domu. Ale co ti, kteří koupili hotový dům bez komína? Až doned ...


Komíny pro novostavby 7  fotek

Komíny pro novostavby

Když stavíme nový dům, nemusíme zpravidla dělat kompromisy mezi potřebnými technickými nebo užitnými parametry komínu a technologickými možnostmi jeho ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výběr pásové pily... Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.5.2019 17:54 Alena
10
Rekonstrukce apod. Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 28.10.2018 20:33 Mirek
1
Thermo omítka od fy Baumit Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 5.9.2018 07:17 Jan
2
Vinylová podlaha Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 21.6.2018 11:11 Martin
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
Rekontrukce bytu Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav
0
Izolace starého domu Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Rekonstrukce podlahy Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Paulina
10
Rekonstrukce apod. Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 28.10.2018 20:33 Mirek
2
Výběr pásové pily... Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.5.2019 17:54 Alena
2
Vinylová podlaha Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 21.6.2018 11:11 Martin
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Thermo omítka od fy Baumit Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 5.9.2018 07:17 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×