Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pohrajte si se svítidly od LEDKA

Pohrajte si se svítidly od LEDKA

Jedno nebo dvě světla, nastavená na stěnu, stůl nebo namířená na knihovnu? Pohrajte si s kombinací svítidel z jedné řady jako se skládačkou. Do niky, do jídelny, do chodby nebo ložnice? Svítidla LEDKO a jejich kolekce Quine nebo Phase by mohla být ta pravá.

reklama

Pamatujete si, jaká novinka a móda bylo před nějakým časem mít malé bodové světlo s nastavitelnou hlavou anebo dokonce se stmívačem? Halogenkové žárovky v takových svítidlech svítily intenzivně, daly se naklápět, ale rozhodně nebyly nějak úsporné. Trendem moderní doby je co nejvíc šetřit energii a přesně to dělají řady svítidel Quine nebo Phase značky Phillips od Ledka. Se svými LED zdroji patří ke špičce v interiérových svítidlech na našem trhu. Na pohled sklo a kov, ve skutečnosti plast s nerozeznatelným vzhledem od skla - a bezpečnější. Barva svítidla bílá, nerušící a výborně doplňující jakýkoliv interiér.

Svítidla řady Quine s 4,5 wattovým zdrojem, který svítí jako 35 wattová žárovka, použijte v pokojích nebo v šatně, kuchyni, předsíni nebo chodbě a to buď na strop nebo jako stěnové svítidlo. Bílá barva svítidla, nerušící a výborně doplňující jakýkoliv interiér, barva světla je teplá bílá.

Quine jako hlavolam - zvolit jednu nebo čtyři?

Máte-li chuť pohrát si se světly jako se skládačkou, Quine vám k tomu nabízí skvělou možnost. Můžete zvolit svítidlo se čtyřmi zdroji uspořádanými do čtverce, se třemi nebo dvěma v řadě anebo s jedním LED zdrojem. Jestli je uspořádáte do řady na strop či stěnu v chodbě, do obrazce v obýváku nebo zkombinujete dva či všechny typy, to už je na vás. Každý prostor si žádá své.

Phase si nasměrujte kam potřebujete

Potřebujete kromě stropů, nik, velkých knihoven či výklenků elegantně osvětlit například schodiště? Phase je na místě. Oslňovat bude moderním a nadčasovým designem, nikoliv jen intenzitou světla. Stmívatelné ledky dokáží navodit přesně takovou světelnou pohodu, jakou si budete přát. Ledky už dávno nejsou synonymem studeného bílého světla a nejinak je tomu i u těchto svítidel. Teplý bílý odstín světla a možnost nastavení intenzity z nich dělají moderní doplněk vašich interiérů. Vyberte si svítidlo s jedním nebo dvěma ledkami, v barvě bílé nebo černé a pohrajte si s atmosférou pokoje, vychutnejte si, díky možnosti nasměrovat světlo, stínohru na stěnách, závěsech nebo na pohovkách, záleží na tom, jakou intenzitu světla zvolíte a kam jednotlivé ledky namíříte.

V kuchyni se neodehrává jen příprava jídla, velmi často je spojena s jídelnou nebo je zde jídelní kout. Obzvlášť v menších bytech nevolíte např. do kuchyní ani jídelen velké designové lustry, prostě proto, že by zabíraly moc místa. S těmito svítidly se nemusíte vzdát elegance a při tom nepotřebujete víc místa, než budete chtít. Pod kuchyňskou linkou vám dokonale osvětlí pracovní plochu, nad jídelním stolem či na stěně jídelny mohou sekundovat závěsnému lustru nebo se stát hlavním osvětlením. V ložnici naplno využijete funkci nastavení intenzity světla, buď na čtení nebo jen jako náladové tlumené osvětlení. Stejně tak je tomu u chodeb i dalších místností, kde si přejete mít stropnice a nástěnná svítidla.

Výrobce si ručí za kvalitu zpracování a dává na tato svítidla i pětiletou záruku, což není určitě zanedbatelná výhoda, a životnost udává až 30 let. Na další svítidla se můžete podívat v katalogu Ledko nebo si je zde přímo vybrat.

Autor: Petra, HobbyPRstudio (text), LEDKO (foto)

Klíčová slova:


Související články

Osvětlení dětského pokoje s pohádkovými motivy 22  fotek

Osvětlení dětského pokoje s pohádkovými motivy

Atmosféru dětského pokoje dotváří i vhodné osvětlení. Kromě správného nasvícení jednotlivých zón by se samozřejmě mělo dětem také líbit. Pokud máte ...


Pořiďte si ledky od Ledka, převlékněte celou předsíň 9  fotek

Pořiďte si ledky od Ledka, převlékněte celou předsíň

Předsíň je vstupní bránou do bytu, vítá nás po příchodu z práce a ze školy, vstupují do ní návštěvy jako do první místnosti bytu či domu. Často býv ...


Posviťme si na zahradě 20  fotek

Posviťme si na zahradě

Máte krásnou zahradu a je vám líto, že ji po setmění málo využíváte, protože se vám nechce neustále přetahovat kabely k lampičkám, hlídat, jestli n ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×