Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pohodová grilovačka na zahradě? Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Pohodová grilovačka na zahradě? Soutěžte s Mountfieldem a vyhrajte skvělé ceny!

Na dveře už pomalu klepe léto, dny jsou stále delší. Konečně můžete trávit víc času s rodinou a přáteli. A kde jinde byste si měli užívat volna, než na vlastní zahradě či terase! Že vašemu posezení něco chybí? Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte zajímavé ceny, s nimiž si užijete to pravé grilování! Do soutěže je dodala společnost Mountfield a určitě vás potěší.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 2 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. místo: Plynový gril Royal

Robustní plynový gril Royal v barvě antracitu se může pochlubit čtyřmi hořáky s ovládáním výkonu pro každý samostatně a bočním hořákem pro přípravu omáček a polévek. Teploměr integrovaný do víka kontroluje průběh grilování, šikovná zadní mřížka umožňuje rozpečení pečiva. Obsluha je pohodlná díky velkým odkládacím plochám. Výbavu doplňuje praktické elektronické zapalování a čtyři kolečka pro pojezd (2 s brzdným systémem).

Ceny, o které soutěžíte

2. místo: Slunečník Bali

Slunečník Bali ochrání před ostrým sluncem a navíc potěší pěkným designem. Potah z vodoodpudivého polyesteru zaručí nejen chladivý stín, ale také ochranu před letní přeháňkou. Lehká a přitom stabilní hliníková konstrukce má nastavitelnou tyč s aretačním kolečkem pro snadné upravení výšky a je vybavena teleskopickým vysouvacím mechanismem Push-up pro otevírání slunečníku. Střechu lze naklápět, aby stínila i před paprsky slunce, ležícího nízko nad obzorem - stačí jen uvolnit a podržet pojistku kloubu.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 24. 6. 2016
Uzávěrka: 27. 7. 2016
Slosování výherce: 28. 7. 2016
Zveřejnění výherce: 30. 7. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 30. 8. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.


Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání… 8  fotek

Bazény na velké zahrady aneb co vše je k dostání…

Také vás napadlo, že byste si letos mohli na zahradu už konečně pořídit bazén? Jistě, můžete se do jeho výstavby podle nějakého kutilského návodu p ...


Skončila soutěž s Mountfieldem, vyhráli jste? 3  fotek

Skončila soutěž s Mountfieldem, vyhráli jste?

Prázdniny jsou v plném proudu, dny trávíme odpočinkem, věnujeme víc času rodině i přátelům. A kde jinde byste si měli užívat volna, než na vlastní ...


Bubnová sekačka od Mountfieldu se vysoké trávy nebojí 37  fotek

Bubnová sekačka od Mountfieldu se vysoké trávy nebojí

Bubnovka vezme vše, na čem skončí klasická sekačka nebo traktůrek. Mnoho limitů pro rotující nože není. Výška náletu trávy nebo kopřiv do dvou metrů j ...


Jak si správně vybrat pilu 10  fotek

Jak si správně vybrat pilu

Dobrá benzinová pila je neocenitelný pomocník, který patří ke standardní výbavě každého rodinného domu, v němž se trvale topí dřevem. Ale umíte si ji ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×