Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Podzimní dekorace, dušičky a haloween

Podzimní dekorace, dušičky a haloween

Podzim přináší barevnou paletu listí a plodů, ranní mlhy i odpolední zubaté sluníčko. Dekorace ze suchých listů a sušených květin, barevných plodů stromů i větviček keřů nebo vydlabané dýně rozvesrelí parapety okenm i zápraží a předzahrádky. Začátkem listopadu zase vzpomínáme na naše blízké, kteří již nejsou s námi a zdobíme hroby.

Dušičky

Dušičky

Dušičky je lidový název pro svátek zesnulých, kdy vzpomínáme na ty, kteří s námi už nejsou. O hroby se staráme celoročně, zdobíme je na velikonoce i na vánoce, ale o dušičkách se jim věnujeme asi nejvíc.

Haloween a dýňové oslavy

Haloween a dýňové oslavy

Halloween je svátek slavený 31. října. Má keltský původ, kdy byl oslavován konec léta svátkem Samhain. V anglické terminologii se pro svátek začal používat název All-hallow-even, zkráceně Hallowe’en, což lze doslovně přelo ...

Podzimní dekorace

Podzimní dekorace

Sušené květiny, klasy obilí, plody kukuřice i ovocných stromů, barevné listí - to vše se hodí k nejrůznější podzimním dekoracím.

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×