Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Montážní lepidlo Pattex Power Fix se samospouští 

Montážní lepidlo Pattex Power Fix se samospouští 
Montážní lepidla se díky své lepicí síle a spolehlivosti stala nezbytnými pomocníky mnoha domácností. Doposud ovšem bylo nutné při lepení používat aplikační pistoli. Společnost Henkel nyní přináší na český trh unikátní novinku – montážní lepidlo Pattex Power Fix se samospouští.
reklama

Revoluci v lepení odstartovala značka Pattex společnosti Henkel. Pattex Power Fix je první montážní lepidlo s vlastní samospouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout samospoušť a pohodlně aplikovat lepidlo. Jen jedno zmáčknutí a lepíte! Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý.

Pro standardní lepení s montážními lepidly potřebujete aplikační pistoli. Méně zkušení kutilové se mohou zdržet již vložením kartuše do pistole. Při vytlačování je navíc nutné vyvinout dostatečnou sílu. S použitím unikátního balení montážního lepidla Pattex Power Fix se samospouští tyto drobné problémy odpadají. Lepíte snadno a rychle. Navíc nemusíte společně s lepidlem pořizovat aplikační pistoli a tím šetříte náklady.

Montážní lepidla jsou spolehlivá, lze je využít pro lepení téměř jakéhokoliv materiálu a jsou vhodná k lepení i velmi těžkých předmětů. Lepidlem Pattex Power Fix se samospouští můžete lepit doma, na chatě či na chalupě. Toto lepidlo spolehlivě lepí různé materiály, jako je dřevo, keramika, kov, lepenka, překližka nebo polystyren (alespoň jeden z lepených povrchů musí být savý). Navíc se vyznačuje okamžitou přilnavostí, to znamená, že lepený předmět okamžitě drží na svém místě a nemusíte jej nijak fixovat. Tuto vlastnost oceníte zejména při lepení na svislé stěny či strop.

Lepidlo Pattex Power Fix se samospouští je prvním montážním lepidlem v České republice, které využívá „samospouště“ pro snadnou a rychlou aplikaci. Usnadněte si práci a vyzkoušejte revoluční novinku. Lepte bez pistole snadno, rychle a bezpečně.

Více informací na www.pattex.cz.

Autor: Henkel ČR (Tisková zpráva)

Související články

Obložení mycího centra v kuchyni 11  fotek

Obložení mycího centra v kuchyni

Zvykli jste si na malé místnůstky oddělené od ostatních částí v domě? Tak vypadaly kuchyně našich maminek či babiček. V mnohých současných moderníc ...


Oprava květináče lepidlem Pattex 18  fotek

Oprava květináče lepidlem Pattex

Křach...ozvalo se při otevření kufru auta a nový květináč je na dva kusy. Doprčic, přece nepojedu pro novej, stejně už zavírali..., ale do čeho to zas ...


Tip nejen pro kutily: lepicí páska Pattex Power Tape 9  fotek

Tip nejen pro kutily: lepicí páska Pattex Power Tape

Také se vám stalo něco podobného? Odjíždíte z chalupy a bojíte se, jestli se střešní kufr v zatáčce neotevře a jeho obsah se nevysype na silnici (je p ...


Vyzkoušeli jsme za vás – lepidlo na keramiku 21  fotek

Vyzkoušeli jsme za vás – lepidlo na keramiku

Keramický truhlík, ve kterém přes léto kvete záplava muškátů, se „připletl“ do cesty řemeslníkům a rázem byl na tři kusy. Ale při pohledu na ceny nový ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×