Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/zajimavosti/tip-nejen-na-letosni-leto): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Sítě proti hmyzu tesa - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tip nejen na letošní léto - sítě proti hmyzu tesa

Tip nejen na letošní léto - sítě proti hmyzu tesa
Bzzzzzzzzz, auuu!!! Plác, plác, dopr...., zase vedle!
Tak tenhle scénář už se opakovat nebude! Když jsme objevili na trhu sítě proti hmyzu od firmy tesa tape a.s., řekli jsme si, že letos snad prožijeme léto bez štípanců a věčného ohánění se plácačkou. Nevěřili jsme jen reklamě, ale sítě jsme v praxi vyzkoušeli, takže je můžeme doporučit i vám.
Váš Pepa Kutil
reklama

Mouchy, komáři, vosy a další hmyz nám znepříjemňují život. Je několik způsobů, jak se bránit. Velice efektivním a snadným způsobem je instalace sítí do oken a dveří proti hmyzu, výsledkem je účinná ochrana před veškerým hmyzem: klidně spíme při otevřeném okně bez nutnosti používat chemické přípravky.

tesa sítě proti hmyzu se vyrábějí v různých rozměrech a to nejen do oken, ale i do balkonových dveří. Sítě v antracitové barvě jsou dokonale průhledné a jejich aplikace je téměř neviditelná.

Sítě v bílé barvě je vhodné použít tam, kde chcete zabránit zvídavým pohledům zvenčí – např. v přízemních oknech. Bílá barva způsobuje odraz světelných paprsků a tudíž vás ochrání nejen proti hmyzu, ale i proti nevítaným zvídavým pohledům. Je zažitým omylem, že antracitové sítě brání prostupu denního světla a v místnostech bude tma - prostup světla do místnosti je přes obě barvy naprosto stejný!

Sítě i pro děti

tesa sítě proti hmyzu se vyrábějí i v rozměru na kočárek pro ochranu těch nejmenších před dotěrným a nebezpečným bodavým hmyzem. Do dětských pokojů je možné zakoupit tesa sítě s dětskými motivy.

Jednoduchá montáž

Aplikace tesa sítí proti hmyzu je velice jednoduchá a snadná díky systému samolepícíhosuchého zipu, kterým se sítě na okno připevňují. Není tedy nutno vyrábět žádné speciální rámy ani natloukat hřebíčky do oken. Na menší okna se dá síť velice snadno upravit zastřižením na potřebný rozměr.

A co střešní okna?

I na střešní okna s kyvnými panty je možné tesa sítě připevnit, zakryjete celý okenní otvor sítí připevněnou na pásky se suchým zipem tak, aby bylo možno okna otevřít.

Údržba a skladování

S naistalovanou tesa sítí můžete bez problémů okna zavírat a na konci léta pouze sejmete síť z oken. Samolepící pásek tak zůstane na okně a příští rok pouze znovu síť připnete. V případě potřeby je možné samolepící pásek kdykoliv odstranit bez poškození povrchu okna. Tesa sítě proti hmyzu lze prát ve vlažné vodě.

Připraveno ve spolupráci s firmou tesa tape.

Autor: J.Dub, tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Létavý hmyz aneb léto budiž pochváleno 7  fotek

Létavý hmyz aneb léto budiž pochváleno

Kdo má rád mouchy a jiné létavé potvory, které nám dokáží spolehlivě od jara do podzimu ztrpčovat život? Asi nikdo. Mouchy bohužel v potravním řetě ...


Zářijový Zahrádkář na stáncích od 26. srpna 2  fotek

Zářijový Zahrádkář na stáncích od 26. srpna

V zářijovém časopisu Zahrádkář načerpáte inspiraci pro přípravu místa, kde se bude krásně odpočívat. Zahradní lavička, pergola nebo houpací síť se ...


Sítě do oken i proti pylu 6  fotek

Sítě do oken i proti pylu

Znáte a používáte sítě do oken proti hmyzu? Líbí se vám jejich snadná montáž? Stejně jednoduchým způsobem si nainstalujete do oken i sítě proti pylu. ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×