Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/vystavy-a-veletrhy/veletrhy-bytexpo-a-floratech-opet-v-pardubicich): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Veletrhy BYTEXPO a FLORATECH - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Veletrhy BYTEXPO a FLORATECH opět v Pardubicích

Veletrhy BYTEXPO a FLORATECH opět v Pardubicích
Ideon Pardubice zve četnáře Českého kutila na spojenou výstavu BYTEXPO, FLORATECH, která proběhne ve dnech 17. 4. 2009 – 19. 4. 2009 od 10 do 18 hod. ve výstavním a společenském centru IDEON v Pardubicích.
reklama

Výstava BYTEXPO

V rámci 13. ročníku výstavy BYTEXPO pro Vás připravili výrobci a prodejci nábytku expozice zdravého spaní, obývacích pokojů, sedacích souprav, kuchyní a jídelen a dalšího vybavení domácností.

„Využijte nabídky výstavních slevových certifikátů od prodejců nábytku na odběr zboží v jejich prodejně.“

Výstava FLORATECH

14. ročník výstavy FLORATECH nabídne širokou škálu zahradního nábytku, bazénů, zahradní techniky. Nebude chybět ani prodej balkónových květin, stromků, kaktusů.

Poprvé v Pardubicích se představí květinová show, kterou předvedou mistři floristé České republiky. V dvoudenním programu můžete shlédnout vázání svatebních kytic, výzdobu aut se svatební tematikou, kytice k různým slavnostním příležitostem, aranžmá stolů k slavnostním příležitostem, dárky a další. Z floristů přijal pozvání:

PETR KOPÁČ
Titul mistr ČR získal v roce 2002 a 2006 mimo to posbíral absolutní vítězství na soutěži 'Brněnská růže' a zlaté medaile z Flóry Olomouc. Od roku 2002 je zapsán v modré švýcarské encyklopedii ''Who is Who''. Vystupuje v televizních pořadech, jako je Sama doma, Barvy života, Receptář prima nápadů, Rady ptáka Loskutáka, Snídaně s Novou, Dobré ráno s Čt, Adventní koncerty, atd.

PAVEL HRUŠKA
1. místo na prestižní mezinárodní floristické soutěži Děčínská kotva. Od roku 1989 se věnuje aranžování, květinovému designu a lektorské činnosti. Od 1997 je členem pracovní skupiny Holandské květinářské kanceláře, profesního seskupení vybraných českých a slovenských floristů. K prestižním aktivitám Pavla Hrušky patří také spolupráce s médii, ať už je to TV NOVA, PRIMA i ČT. Píše pro profesní časopisy. Majitel květinářství Hruška design v Praze.

LUBOŠ DOBROVOLNÝ
V devadesátých letech byl pravidelným účastníkem floristických soutěží Děčínská kotva a Viktoria Regia v Piešťanech, na kterých se často umisťoval mezi nejlepšími. Později se stal členem odborné jury nejen na mistrovství ČR ve floristice, ale i na dalších soutěžích. Majitel Květinářství Květiny Dobrovolný v Jihlavě.

JAROSLAV NĚMEC
Účastní se předváděcích show a akcí. Je členem poroty při floristických soutěžích. Majitel květinářství Iris Černí Hora, Blansko.

V rámci květinové show bude probíhat dražba naaranžovaných květin. V neděli od 13.00 - 16.00 hodin doprodej řezaných i hrnkových květin za režijní ceny.

Ani na naše nejmenší návštěvníky jsme nezapomněli! Ve venkovním amfiteátru na ně čeká dětské hřiště se skluzavkami, lezeckými provazy, houpačkami a také skákací atrakce a dětský hrací systém BRUMBINO.

Cena vstupenky na výstavu je 40,- Kč. Děti, studenti a důchodci zaplatí 20,- Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

Po předložení vstupenky z výstavy mají návštěvníci 2 hodiny parkování zdarma v Parkovacím domě u. Karla IV. (zhruba 100 m od výstavního centra IDEON).

Další informace naleznete na webu

www.pvv.cz

Autor: Markéta Vančurová (Pardubická výstavní a veletržní, s.r.o.)

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×