Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/vystavy-a-veletrhy/snite-o-krasne-zahrade-nechte-se-inspirovat-na-vystave-1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Zahrady snů CZ na veletrhu FOR GARDEN - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Sníte o krásné zahradě – nechte se inspirovat na veletrhu FOR GARDEN od společnosti Zahrady snů CZ

Sníte o krásné zahradě – nechte se inspirovat na veletrhu FOR GARDEN od společnosti Zahrady snů CZ
Společnost Zahrady snů CZ vás zve na 3. veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN, která se koná v Pražském veletržním areálu Letňany ve dnech 5. – 8. 3. 2009.
reklama

Prvních 45 z vás, kteří se přihlásí na email d.purgert@europeanservice.cz a napíší na jakou adresu si přejí zaslat lístky, obdrží 2 ks čestných vstupenek na tuto výstavu. Ti z vás, kteří se s touto čestnou vstupenkou přímo na výstavě přihlásí u stánku společnosti Zahrady snů CZ, budou zařazeni do slosování o tři dárkové certifikáty v hodnotě 5000, 3000 a 2000 Kč. Tyto dárkové certifikáty je možno využít na uhrazení služby z nabídky firmy Zahrady snů.

Pozvánka přímo od majitele firmyPro letošní expozici jsme zvolili jednu ze zahrad nesoucí označení ,,ORIGINAL GARDEN“ autorsky chráněný projekt zahrady u rodinného domku.. Jedná se o mírně svažitý terén 450 m2 v nejmenovaném satelitu. Na výstavě bude kopie této zahrady ve zmenšeném měřítku o ploše 88 m2, a to včetně stromů, kamenů, kamínků, pískoviště i zahradního domku. Expozici najdete v hale č. 1. Před halou máme pronajatý prostor, kde představíme i naše stroje. Připravujeme také LCD projekci.
Rád bych touto cestou pozval všechny, kteří milují zahrady.

Chcete se podívat, jak by mohla vypadat vaše zahrada? Zajděte na výstavu, kde ukázkovou zahradu uvidíte přímo v expozici. Pokud se nestihnete nebo nemůžete na výstavu přijít podívat, inspirujte se na www.zahradysnu.cz nebo www.europeanservice.cz.

Autor: PePa, Zahrady snů

Klíčová slova:


Související články

Plánujeme rozvoj zahrady: jak a čím ji omladit? 5  fotek

Plánujeme rozvoj zahrady: jak a čím ji omladit?

V zahradě se potkáme s neskutečně velkou škálou rostlinných druhů. Během několika let se ale její prostředí mění a nám se může začít zdát, že již n ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×