Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/vystavy-a-veletrhy/jake-nas-v-rijnu-cekaji-hobby-veletrhy): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Říjnové hobby veletrhy - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Jaké nás v říjnu čekají hobby veletrhy?

Jaké nás v říjnu čekají hobby veletrhy?
Připravili jsme pro vás přehled říjnových hobby výstav, o kterých si myslíme, že by vás mohly zajímat. Vypadá to, že se na podzim téměř všechny výstavářské společnosti téměř shodly na podobných tématech – bydlení, zahrada, ale také péče o sebe, o své zdraví a kondici. Tak by se i s trochou nadsázky dal charakterizovat záběr letošní podzimní sezóny na našem domácím výstavářském poli. Ostatně posuďte to sami.
reklama

Pražský veletrh hraček + Model Hobby

Pražský veletržní areál Praha – Letňany (27.-30. 9.)

Sice je tato akce ještě v září, ale tato výstava si účast zaslouží.

Je to již tradiční akce na výstavišti v Letňanech. Potěší děti, protože najdou mnoho lákadel, které se jim zalíbí a budou je chtít; potěší rodiče, protože na veletrhu najdou pod jednou střechou vhodné dárky pro své ratolesti. A kromě toho potěší malé i velké kluky, protože výstava Model Hobby je určena pro všechny kluky náturou, kteří se rádi baví modelařinou všeho druhu. Z hraček budou hojně zastoupeny elektronické hry, podařená bude sekce panenek a dále vozítka všeho druhu, autosedačky, kočárky pro panenky i děti, dětské oblečení, těhotenské oblečení a oblečky pro panenky. Ale i pyrotechnika najde své místo! Pro děti je připravena herna s legem a dalšími stavebnicemi. Většinu her a hejblat si bude moci vyzkoušet přímo na místě.

Hodiny a klenoty + Antik

Výstaviště Praha – Holešovice (4. – 7. 10. )

Pastva pro oko, pohlazení na duši – to jsou dojmy, které provázejí po návštěvě veletrhu Hodiny a klenoty. Jak jinak – vždyť jde o přehlídku krásných věcí, které se střídají jedna za druhou. Až je těžké určit, co bychom si vlastně, my ženy, přály.
Letošní veletrh nabídne šperky a hodinky od tuzemských výrobců, ovšem i od mistrů klenotníků z mnoha zemí. Módní přehlídky.
Ve stejné době se koná na Výstavišti pražských Holešovicích výstava ANTIK. Jak název napovídá, jde o výstavu a nabídku starožitností a umění.

Tendence

Pražský veletržní areál Praha – Letňany (4. – 7. 10.)

Atraktivní veletrh nábytku, dekorací a vybavení interiérů. Veletrh je hoden svého jména – představuje skutečné tendence v oboru. Najdete na něm mnoho inspirací a půvabu. Veletrh vás totiž „dostane“.

Zemědělec + Náš chov

Výstaviště Lysá n. Labem – (4. – 7. 10.)

Národní výstava zeleně, mechanizace, pěstitelství, květin, ekologie a zpracování výpěstků. Výstava dobře obsazená a velice navštěvovaná – skutečná událost pro město a okolí. Na výstavě se nikdo nenudí.
Výstava Náš chov se týká chovatelů a veterinářů.

Flora Olomouc – podzimní etapa

Výstaviště Flora Olomouc (4. – 7. 10.)

Podzimní běh populární Flory Olomouc je zaměřen na ovoce, zeleninu a školkařské výpěstky. Je tradičně spojen se Zahradnickými trhy, kde se dá vše zakoupit. Ústřední expozici tvoří indiánské téma s týpí, totemy a vodopády.
Hlavní květinou je chryzantéma.
Souběžně probíhá festival potravin, gastronomie a nápojů OLIMA se soutěží o nejlepší ovocnou pálenku FLORA KOŠT.

Dům a bydlení Liberec

ýstaviště LVT – (11. – 14. 10.)

Výstava zaměřená na bydlení, dům a zahradu. Soustředí nabídku severních a středních Čech.

Dům a byt

Výstaviště Černá louka, Ostrava (11. - 14. 10.)

Výstava je zaměřena na stavebnictví, nábytek a bydlení. Je to největší akce v regionu Moravskoslezského kraje. Bude přítomna Česká televize Ostrava s pořadem Bydlení je hra.

Beauty Prag

Veletržní palác Praha (12. – 13. 10.)

Tradiční kosmetický a kadeřnický veletrh či salon. Kompletní přehlídka kosmetických přípravků, které najdete na našem trhu, ale i ty, které u nás zatím nejsou k mání. Módní přehlídky, soutěže kadeřníků, soutěže v modelování nehtů atd.

EXOTA

Výstaviště Flora Olomouc (12. – 14. 10.)

Mezinárodní výstava exotického ptactva.

Hobby - podzim

Výstaviště České Budějovice (18. – 21. 10.)

Skvělá akce, o níž je každým rokem na jaře a na podzim velký návštěvnický zájem. Co najdete: vše pro dům a zahradu, potřeby pro chovatele a kutily či pro ruční práce, novinky pro sběratele, pro sport a volný čas. Velká nabídka z oblasti elektrospotřebičů, potřeb pro seniory, oblečení a doplňků. Celý den se budete bavit při pestrém doprovodném programu včetně Receptáře s Přemkem Podlahou, dobrou hudbou a dobrým jídlem.

Bytexpo + Naše dítě

Výstaviště Ideon Pardubice (18. – 20. 10.)

Vše pro dům a bydlení a vše pro děti. Kontraktační a prodejní výstava.

Autoshow Praha

Výstaviště Praha – Holešovice (18. – 21. 10.)

Skutečná událost pro milovníky krásných aut, autodoplňků, tuningu a vše kolem aut.
Osobní, lehká a užitková vozidla, automobilový design.

Bydlení 2007

Výstaviště Flora Olomouc (19. – 21. 10.)

Prodejní výstava nábytku, interiérového vybavení, doplňků a životního stylu přinese nápady, jak pohodlně a zdravě bydlet. Bude představen mimo jiné chatový a zahradní nábytek, speciální nábytek pro zdravotně postižené a zařízení kanceláří.

Moderní dům a byt Plzeň

Plzeňská hala TJ Lokomotiva (19. – 21. 10.)

Výstava stavebnictví, nábytku a vybavení domu a bytu, dílny a zahrad.

Česká výstava drobého zvířectva

Litoměřice výstaviště (20. 10.)

Vše pro ženu - Ekolife

Národní dům na Vinohradech Praha (23. – 25. 10.)

Tradiční prodejní výstava produktů zaměřenou na cílovou skupinu – ženy a zdravý životní styl.

Autor: Euroveletrhy (text) a PePa

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×