Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/wienerberger-ziskal-grand-prix-a-top-expo): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Wienerberger získal GRAND PRIX a TOP EXPO - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Wienerberger získal GRAND PRIX a TOP EXPO

Wienerberger získal GRAND PRIX a TOP EXPO
Letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2008, který proběhl na konci září v Praze – Letňanech, se nesl pro společnost Wienerberger ve znamení úspěchů. Dokladem toho je zisk dvou vysokých ocenění.
reklama

V soutěži o nejlepší výrobek, technologii či exponát veletrhu získala firma s technologií zdění POROTHERM DRYFIX.SYSTEM cenu GRAND PRIX FOR ARCH 2008. Spolu s tím si také odnesla cenu TOP EXPO za nejzdařilejší expozici veletrhu.

Za společnost Wienerberger cihlářský průmysl převzal ocenění GRAND PRIX FOR ARCH 2008 ing. Josef Beneš, technický poradce firmy.

„Obou ocenění si velmi vážíme,“ říká vedoucí marketingu společnosti Wienerberger ing. Richard Slavík. „Kromě informací od samotných stavebníků pro nás cena GRAND PRIX FOR ARCH 2008 znamená nesporný důkaz o kvalitě a především atraktivitě našich výrobků.“

POROTHERM DRYFIX.SYSTEM představuje speciální technologii zdění, při níž se nepoužívá malta. Cihly se pokládají do speciální PUR pěny, kterou stavebníci obdrží zdarma v odpovídajícím množství při nákupu broušených cihel POROTHERM CB DF.

Technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM představuje systém speciálního zdění, při němž se nepřenáší z pojiva do zdiva žádná vlhkost. Po dokončení stavby mohou ihned následovat další práce.

Při výstavbě technologií POROTHERM DRYFIX.SYSTEM není zpočátku potřeba elektřina ani přívod vody. Dózu s pěnou stačí jen dobře protřepat a našroubovat na aplikační pistoli. Zdít je možné až do teploty –5 °C. Cihly POROTHERM CB DF lze využít pro všechny typy zděných staveb.

Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Autor: Tisková zpráva (Wienerberger)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×