Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/wienerberger-spustil-sit-pujcoven-pro-stavebniky-domu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Sít půjčoven Wienerberger - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Wienerberger spustil síť půjčoven pro stavebníky domů

Wienerberger spustil síť půjčoven pro stavebníky domů
Stavíte, opravujete nebo se pouštíte do kompletní rekonstrukce domu a nemáte k tomu potřebné vybavení? Nezoufejte. Pro kutili a stavebníky se nabízí nová možnost v podobě půjčovny. Společnost Wienerberger připravila ve spolupráci se svými obchodními partnery novou službu a vyšla tak vstříc velkému zájmu o výstavbu z broušených cihel POROTHERM CB.
reklama

Ve více než stovce prodejen stavebnin nyní stavebníci naleznou i půjčovny pomůcek pro zdění z broušených cihel. Půjčovny jsou určeny především pro stavebníky rodinných domů. Zapůjčit si zde můžete zakládací soupravu, nanášecí válce, nivelační soupravu a další potřeby nutné pro výstavbu z tohoto materiálu.

Půjčovny pomůcek pro výstavbu domů z broušených cihel byly zřízeny téměř v každém okrese. Bez problémů je tak mohou využít stavebníci na celém území ČR.Nabídku půjčoven využijí pro založení stavby i ti ze stavebníků, kteří se rozhodli zdít stále více populární technologií POROTHERM DRYFIX SYSTEM. Zde maltu nahradila speciální PUR-pěna, místo zednické lžíce stačí jen dóza se speciální pistolí.Tato v současnosti nejrychlejší metoda zdění přitom umožňuje zvládnout realizaci hrubé stavby z cihel do týdne. Zdivo je velmi rychle pevné a zůstává neustále suché, takže je možné pracovat i za mrazu.

Díky nové službě už stavebníci nemusí na stavbě improvizovat, nebo pomůcky potřebné pro zdění z broušených cihel POROTHERM CB kupovat. Záměrem společnosti je snadno a rychle poskytnout stavebníkům veškeré pomůcky potřebné pro výstavbu domů z broušených cihel.

Konkrétní podmínky pro zapůjčení získají zájemci v jednotlivých půjčovnách. Jejich seznam je k dispozici na www.porotherm.cz/kontakty.

Autor: Wienerberger (Tisková zpráva)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×