Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/wienerberger-pomuze-zdarma-zalozit-stavbu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Pomoc se založením stavby - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Wienerberger pomůže se založením stavby zdarma

Wienerberger pomůže se založením stavby zdarma
Služba „Pomoc se založením stavby“ je určena stavebníkům rodinných domů. Společnost Wienerberger ji nabízí od počátku dubna zdarma všem, kteří se rozhodli postavit si nový dům technologií POROTHERM DRYFIX.SYSTEM.
reklama

Hlavní výhodou výstavby z broušených cihel POROTHERM CB DF je metoda vůbec nejrychlejšího a přitom současně jednoduchého zdění, při němž již není potřeba zednická lžíce, malta, ani míchačka. K samotné výstavbě zde stačí pouze cihly a dóza s PUR pěnou a nanášecí pistolí. Hrubou stavbu lze na již hotové základové desce zvládnout do týdne, nyní navíc s pomocí od výrobce.

Pomoc se založením stavby je určena především stavebníkům rodinných domů. Zájemci si ji mohou objednat vyplněním formuláře na internetové adrese www.porotherm.cz. Termín příjezdu technika na stavbu bude vždy individuálně dohodnut do dvou pracovních dnů od odeslání objednávky.

Základem služby zdarma je připravené staveniště

V rámci služby zajistí společnost Wienerberger příjezd odborného stavebního technika a jeho pomoc se založením stavby domu v délce maximálně do pěti hodin. Kromě asistence při zakládání první řady cihel zde proškolený odborník také podrobně vysvětlí a názorně ukáže zdění speciální polyuretanovou pěnou s vysokou lepivostí, s níž se cihly spojují.

Podmínkou práce stavebního technika na stavbě je připravené staveniště vybavené pomůckami pro zdění z broušených cihel. Kromě toho je ve smluvený den návštěvy také nutné, aby si zákazník zajistil profesionálního zedníka a pomocné pracovníky. Službu v hodnotě 7 000 Kč získávají stavebníci od společnosti Wienerberger zcela zdarma.

Pomůcky stačí zapůjčit

Nivelační a zakládací soupravu, které jsou pro založení stavby potřebné, nemusí stavebníci rodinného domu kupovat. Jednoduše si je mohou zapůjčit ve více než stovce stavebnin, které nyní fungují jako půjčovny. Nacházejí se v téměř každém okrese, takže je bez problémů mohou využít zákazníci na celém území ČR. Jejich seznam je k dispozici na www.porotherm.cz/kontakty.

Nejrychlejší způsob zdění

Výstavba technologií POROTHERM DRYFIX.SYSTEM je v současnosti skutečně nejrychlejším a nejúspornějším systémem zdění. Vlastní stavění je velmi snadné. Před samotným zděním stačí dózu pouze dobře protřepat a našroubovat nanášecí pistoli. Pak již je možné okamžitě začít zdít. Jedna dóza PUR-pěny stačí na cca 5 metrů čtverečních zdiva, u tenkých příček asi na 10 metrů čtverečních zdiva.Díky použité technologii je zdivo velmi rychle pevné a zůstává neustále suché. Zdít je možné i v zimě v mrazu, a to až do teploty –5 ° C.

Více informací získáte na www.porotherm.cz.

Autor: Wienerberger (Tisková zpráva)

Související články

Z Porothermu postavíte nízkoenergetický dům i bez zateplení 2  fotek

Z Porothermu postavíte nízkoenergetický dům i bez zateplení

Už vás nebaví sledovat ceny energií a přemýšlet, jak ušetřit? Vyřešte to jednoduše už při stavbě. Pokud se rozhodnete pro POROTHERM od společnosti Wie ...


Soutěž o tři sady na zahřátí nejen na stavbě 5  fotek

Soutěž o tři sady na zahřátí nejen na stavbě

Plánujete stavět i v zimě a potřebujete se na stavbě zahřát? Zúčastněte se naší soutěže, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou Wienerb ...


Nízkoenergetický dům - máme řešení 2  fotek

Nízkoenergetický dům - máme řešení

Broušená cihla POROTHERM 44 EKO+ Profi umožňuje rychle, jednoduše a bez zateplení postavit nízkoenergetický dům. Tato cihla v sobě zahrnuje nejlepší v ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×