Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/vystaviste-incheba-expo-praha-holesovice-predstavi-vse-kolem-bydleni): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Pragointerier na výstavišti Incheba - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výstaviště Incheba Expo Praha – Holešovice představí vše kolem bydlení na veletrhu PRAGOINTERIER

Výstaviště Incheba Expo Praha – Holešovice představí vše kolem bydlení na veletrhu PRAGOINTERIER
Společnost Incheba Praha navazuje na úspěch Holiday World 2009 dalším zavedeným veletrhem, který si vybudoval za dobu své existence na trhu značnou prestiž. Již 21. ročník veletrhu PRAGOINTERIER NEW DESIGN představí průřez všemi oblastmi bydlení od podlah, koberců, nábytku, osvětlení a matrací, až po bytový textil a doplňky.
reklama

PRAGOINTERIER NEW DESIGN 2009 pod heslem „O stylu nemusíte jen snít, u nás ho najdete.“ názorně ukáže, že 21. století přináší stále více technického pokroku, jako například nové a nové možnosti elektronického ovládání chodu domácnosti, a předvede neustále se rozšiřující nabídku nábytku moderního designu i materiálů, podlah s novými povrchovými úpravami, koberců nových vzorů a tvarů a vůbec všeho, co do našich domovů vnáší pocit pohodlí a luxusu.

Letošní ročník PRAGOINTERIER NEW DESIGN, v rámci kterého se na celkové výstavní ploše přesahující 10 000 m představí 318 vystavovatelů z České republiky, Slovenska, Turecka a Číny, přináší řadu novinek. Jednou z nich je nová soutěž s názvem TOP LIGHT pro firmy s osvětlením. Firmy, které vystavují, ale i firmy nevystavující, přihlásily do soutěže novinky nebo designově zajímavá světla. Exponáty hodnotí odborná komise a vítězné firmy budou oceněny na slavnostním večeru veletrhu.

Na veletrh se letos přihlásila také řada nových firem. „Poprvé se veletrhu účastní Kuchyně Hanák, návštěvníky zaujme firma Ventec se zajímavou novinkou - pisoárem bez vody, luxusní mosazné postele nabízí firma B&N Holding“, řekl mluvčí Incheby Praha Radovan Ježovič.

Velmi zajímavou součástí doprovodného programu letos budou Dny s bytovými designéry, které přináší úspěšný internetový projekt Umíme udělat domov (www.umimeudelatdomov.cz). V rámci dnů s bytovými designéry, které se na Pragointerier New Design uskuteční v pátek 13. února a v sobotu 14. února, mohou návštěvníci veletrhu využít možnosti bezplatné konzultace s bytovými designéry, navštívit zajímavé přednášky a účastnit se soutěže o bezplatný návrh jednoho pokoje od bytového designéra.

Pragointerier New Design nadále zachovává výhodné spojení s obsahově příbuzným 4. veletrhem kancelářského nábytku a vybavení PRAGOOFFICE a výstavou nových možností Bydlení 2009. Hostem na veletrhu jsou Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu 80 keramiků a výtvarníků. Soubor veletrhů opět zaplní plochy všech pavilonů holešovického výstaviště, včetně montované haly, která bude přistavěna od brány výstaviště až k Průmyslovému paláci, i volné plochy před ní.

Více informací na www.incheba.cz nebo na www.pragointerier.cz

Autor: Incheba Praha, s.r.o. (Tisková zpráva)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×