Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/vystava-muj-dum-muj-hrad-v-novem-pojeti): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Výstava Můj dům, můj hrad - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výstava Můj dům, můj hrad v novém pojetí

Výstava Můj dům, můj hrad v novém pojetí
Litoměřice - Areál Zahrada Čech - patří mezi česká výstaviště, která si dlouhodobě udržují dobrý zvuk jak mezi obchodními partnery, tak i návštěvníky. V loňském roce navštívilo seriál tradičních výstav a veletrhů přes 150.000 lidí a své zboží a služby představilo více než 1000 firem. Dosažení vysoké návštěvnosti v dalších letech však vyžaduje nejen dodržení slibované nomenklatury v daném oboru, ale především představení nových trendů, a také široké škály služeb.
reklama

Další z jarních výstav, která se uskuteční přímo v areálu Zahrady Čech, je 17. ročník všeobecné stavební výstavy Můj dům, můj hrad, se kterou souběžně probíhá výstava zaměřená na interiéry a vybavení interiérů - Bydlení 2009. Termín, kdy se výstava koná 30. dubna až 3. května, je ideálním časem právě pro zahájení prací na výstavbě, rekonstrukci či opravách domů a bytů.

„V rámci obou částí výstavy Můj dům, můj hrad se letos snažíme přinést návštěvníkům ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení, a to vytvořením speciálních sekcí. V části stavební vznikla sekce Eco, jejímž účelem je nabídnout návštěvníkům zajímavý přehled v oblasti úspor energií a alternativních zdrojů. V části bydlení zase vznikne ve spolupráci s vystavovateli a architekty několik vzorových expozic pod mottem „Dětská fantazie“, ve které v rámci tohoto ročníku naleznou návštěvníci inspiraci pro zařízení dětského pokoje. Naší snahou je, aby tato výstava nabídla inspiraci a poučení našim návštěvníkům, mezi které patří z velké části rodiny s dětmi a páry středního věku. Chceme, aby se každý u nás cítil jako doma,“ říká manažer výstavy Martin Tunys.

www.zahrada.cech.cz

Autor: Zahrada Čech (Tisková zpráva)

Související články

Jsme partneři prodejní výstavy Dům a Zahrada 1  fotek

Jsme partneři prodejní výstavy Dům a Zahrada

Již třináctým rokem se na výstavišti v Lounech koná prodejní výstava rostlin, zahradního nábytku a techniky „DŮM A ZAHRADA”. Letos poprvé je Český kut ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×