Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/upnout-dvakrat-otocit-retezova-pila-je-pripravena-ke-startu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Řetězová pila Bosch - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Upnout, dvakrát otočit: řetězová pila Bosch je připravena ke startu

Upnout, dvakrát otočit: řetězová pila Bosch je připravena ke startu
Firma Bosch připravila novou nabídku svých řetězových pil a vybavila toto elektrické nářadí mnoha užitečnými vlastnostmi. Všechny nové modely se vyznačují nízkou hmotností (3,9 až 4,4 kg) a osvědčeným upínacím systémem SDS pro snadnou výměnu řetězu.
reklama

Díky tomu je možné řetěz pily vyměnit a napnout bez použití nástrojů pomocí několika málo pohybů rukou: usadit lištu s řetězem, otočit kolečkem pro vypnutí řetězu a již je pila připravena ke startu.

Nové řetězové pily Bosch AKE se silnými motory

  • Všechny nové modely řetězových pil Bosch jsou vybaveny jejím osvědčeným systémem SDS upínání tj. systémem, který umožňuje jednoduchou výměnu řetězu bez použití nástrojů.
  • Řetězové pily Bosch nejvyšší výkonové třídy s motory o příkonu 1900 Watt a vysokou rychlostí řetězu (dvanáct metrů za sekundu).
  • Vysoký výkon a vysoký stupeň bezpečnosti za výhodnou cenu.

Nové řetězové pily Bosch AKE 30-19 S, AKE 35-19 S a AKE 40-19 S patřící do nejvyšší výkonové třídy jsou vybaveny lištou o délce 30, 35 resp. 40 centimetrů a motory s příkonem 1900 Watt, dosahují vysoké rychlosti řetězu (12 metrů za sekundu). Díky jejich silnému výkonu dokáží zpracovat i tvrdé dřevo, silné větve nebo kmeny stromů. Řezání je možné provádět účinně a bez námahy. Pochromovaný řetěz je zárukou dlouhé životnosti při zachování ostrosti řezu.

Výhodu nových řetězových pil AKE 30 S, AKE 35 S a AKE 40 S představuje velmi příznivý poměr mezi cenou a výkonem. Disponují motory o síle 1800 Watt a umožňují ve spojení s řetězem pohybujícím se rychlostí 9 metrů za sekundu provést rychlé a silné řezy. Obsluha pil je velmi jednoduchá a je uzpůsobena i speciálním požadavkům zahradníka amatéra. Tyto řetězové pily jsou optimálním řešením pro příležitostné řezání ovocných stromů, větví nebo dřeva na topení. O stabilitu během celého procesu řezání se stará i v této výkonové třídě pět ocelových hrotů umístěných na skříni motoru, praktická třmenová rukojeť zajišťuje dokonalou ergonomii.

Všechny nové řetězové pily od firmy Bosch jsou vybaveny bezpečnostní brzdou nejvyšší úrovně. Tato bezpečnostní brzda zastaví řetěz dříve než za desetinu vteřiny, doběhová brzda dokáže při puštění spínače zastavit řetěz do jedné vteřiny. Spojovací články řetězu snižují riziko zpětného rázu a zároveň snižují vibrace díky omezovacím zůbům řetězu.

Nové řetězové pily AKE 30-19 S, AKE 35-19 S, AKE 40-19 S jsou stejně jako AKE 30 S, AKE 35 S a AKE 40 S v obchodech k dostání od počátku roku 2008. Doporučené prodejní ceny se pohybují mezi 2.990 až 5.390,- Kč včetně DPH. V nabídce firmy Bosch zůstávají i nadále top modely AKE 35-19 Pro a AKE 40-19 Pro s motory s příkonem 1900 Watt a rychlostí řetězu dosahující až 13 metrů za sekundu.

Další informace naleznete na www.bosch.cz.

Autor: Tisková zpráva

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×