Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/tradicni-prodejni-vystava-dum-a-zahrada): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Prodejní výstava Dům a Zahrada - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tradiční prodejní výstava - Dům a Zahrada

Tradiční prodejní výstava - Dům a Zahrada
V dubnu se na lounském výstavišti opět koná „svátek“ zahrádkářů, kutilů, stavebníků a všech, kteří se chtějí inspirovat, jak změnit nebo vylepšit svůj dům, byt, chatu či zahradu.
reklama

Již třináctým rokem na výstavišti v Lounech návštěvníci naleznou nepřeberné množství rostlin, zahradního nábytku a techniky na výstavě „DŮM A ZAHRADA” v termínu 16. – 19. dubna 2009.

Zároveň je tato akce příležitostí pro představení novinek ze světa bydlení:

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem milovníkům zeleně!Výstaviště na čtyři dny zaplní prodejní trhy květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, školkařských výpěstků, zahradnických pomůcek a potřeb.

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem, kteří bydlí!Nábytek – stylový, moderní, proutěný, ratanový, masivní, zahradní i teakový. Velká nabídka sedacích souprav, postelí, kuchyní, bytového textilu a bytových doplňků.

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem, kteří si chtějí vylepšit své bydlení! Novinky ze stavebního sortimentu – vysušování zdiva, sádrokartonové a nátěrové systémy, střešní krytiny a okapy.

Výstava „Dům a zahrada“ je určena všem, kteří staví či rekonstruují! Naleznete zde novinky z oblasti oken a zasklívání lodžií, dveří, podlah, schodišť, topení a krbových kamen, komínových systémů, bazénů a garážových vrat.

Tato, již řadu let nejnavštěvovanější akce je určena pro všechny kdo, staví, rekonstruují, či si jen chtějí vylepšit své bydlení.

16. – 19. dubna od 9.00 – 17.00 hod výstava DŮM A ZAHRADA na výstavišti v Lounech.

Více informací na www.diamantexpo.cz

Autor: Diamant Expo spol. s r.o.(Tisková zpráva)

Související články

Jsme partneři prodejní výstavy Dům a Zahrada 1  fotek

Jsme partneři prodejní výstavy Dům a Zahrada

Již třináctým rokem se na výstavišti v Lounech koná prodejní výstava rostlin, zahradního nábytku a techniky „DŮM A ZAHRADA”. Letos poprvé je Český kut ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×