Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/spolecnost-proma-cz-vas-zve-na-vystavu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Proma CZ na výstavě PRAGOLIGNA - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost Proma CZ Vás zve na výstavu PRAGOLIGNA

Společnost Proma CZ Vás zve na výstavu PRAGOLIGNA
Společnost PROMA CZ s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na 10. ročník Mezinárodní výstavy PRAGOLIGNA, která se uskuteční v termínu 27. – 29. 11. 2008. Komplex PRAGOLIGNA - TOOLTEC je největší kontraktačně-prodejní akcí z oboru dřevozpracujícího průmyslu a oborů s tím souvisejících. Výstava se bude konat v areálu Holešovického výstaviště v Praze.
reklama

Společnost PROMA CZ s.r.o. je významným dodavatelem elektronářadí a obráběcích strojů na trzích České a Slovenské republiky, Polska, Ruska, pobaltských republik a dalších evropských zemí. Společnost je výhradním dovozcem holandského elektronářadí značky FERM. Dále je společnost PROMA CZ s.r.o. dovozcem profesionálního elektronářadí značky WORX Professional.

Dodávané obráběcí stroje značky PROMA jsou vyráběny v kooperaci a veškerá jejich produkce podléhá přímému dohledu, včetně technického vývoje a inovace. Tím je také zabezpečen soulad s požadavky bezpečnosti, jež je potvrzen certifikáty CE.

Sortiment je určen širokému okruhu zákazníků z řad domácích kutilů, řemeslníků a také odborných, modelářských i údržbových dílen či středně sériových kovovýrobců a dřevoobráběcích provozů. Velké uplatnění nacházejí stroje i ve školských a učňovských zařízeních.

www.promacz.cz

Autor: Proma CZ (tisková zpráva)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.



© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×