Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/nova-generace-spotrebicu-gorenje-a-nova-inspirace-spotrebicu-mora): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Nová generace spotřebičů Gorenje - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Nová generace spotřebičů Gorenje

Nová generace spotřebičů Gorenje
Vaření nám ukrajuje pěkný kousek z koláče volného času. Proto chceme, aby kuchyňští pomocníci byli šikovní, rychlí, uměli šetřit čas i energii a také, aby se nám líbili. Právě takové výrobky představila společnost Gorenje. Všechny spotřebiče pracují s maximální úsporou energie a mají poutavý design.
reklama

Vývoj nové generace se promítá u Gorenje do tří hlavních produktových skupin – sporáků šířky 60 cm, vestavných trub a varných desek. Výrobky tvoří dvě řady s patentovaným designem. Řada Pure okouzluje čistými plochami a minimalistickými kovovými prvky, Allure překvapuje dynamickým vzhledem díky unikátnímu třídimenzionálnímu klenutému tvaru.

Inovace a patentované technologie Gorenje

Trouby
DirecTouch patent Gorenje představuje absolutní novinku v oblasti dotekového ovládání. Stačí pouze zvolit příslušnou ikonu na displeji a vše probíhá tak jak má. Stačí jen 3 doteky – zapnutí trouby – výběr symbolu jídla a start.

HomeMade je jedinečná technologie založená na tradičních pecích na dřevo.Originální konstrukce speciálně klenuté trouby je inspirovaná starověkou moudrostí a zkušenostmi výrobce. Zaoblené linie, klenutí, umístění toplných těles a rovnoměrná cirkulace horkého vzduchu uvnitř trouby se podílejí na ideálním výsledku pečení.

BigSpace - extra velký objem trouby 65 l s maximálním využitím prostoru. Přitom nízká energetická spotřeba třídy A. Maximální šířka plechů 46 cm umožňuje pečení většího množství např. cukroví najednou. Pečení může probíhat ve 3 úrovních najednou.

FastPreheat - 200 °C do 6 minut, efektivní předehřívání trouby.

StayWarm umožňuje udržet pokrmy v teplém stavu až 2 hodiny. Možnost nastavení teploty 65 až 90 °C. Nepostradatelná výhody pro moderní hospodyňky.

Varné desky
Ovládání SliderTouch pomocí jemného táhlého posunu prstů po několika bodové teplotní stupnici. Velmi jemné rozlišení teplot umožňuje velmi přesnou a rychlou regulaci tepla a tím získání absolutní kontroly nad procesem vaření. Indukční technologie je synonymem úspory energie, maximální rychlosti a efektivity vaření a maximálního bezpečí.

BoilControl - umožňuje automatické přizpůsobení výkonu všech plotýnek a zabraňuje přetečení hrnce.

Stop&Go - funkce bezpečného vaření. V případě potřeby dočasně pozastaví zahřívání všech plotýnek, pokud se uživatel potřebuje např. na chvíli vzdálit. Ovládá se jedním dotykem na symbol příslušné funkce.Dvojitá, trojitá nebo oválná varná zóna pro dokonalé zahřívání různých velikostí a tvarů nádob.

EcoClean - v troubách i pekáčích Gorenje je speciální smalt odrážející teplo a zvyšující efektivitu pečení. Současně zabraňuje připékání tuku a tím usnadňuje čištění. Trouby Gorenje Premium Exklusive jsou vybaveny funkcí jednoduchého čištění AquaClean, ke kterému stačí jen obyčejná voda bez saponátů. Snadnému čištění napomáhají také hladké a odnímatelné dveře trouby a speciální vložky EasyClean, které lze při čištění z trouby snadno vyjmout a umýt ručně nebo v myčce.

Plynové varné desky vynikají ergonomickými knoflíky a schopností maximálního využití otevřeného ohně pro profesionální přípravu pokrmů. U vybraných modelů sklokeramických varných panelů je možná kombinace varných zón HiLight a plynu.

Digestoře
Nové modely digestoří na první pohled zaujmou svým designem, který koresponduje se vzhledem ostatních spotřebičů materiálem, snadnou obsluhou a také velmi tichým chodem během provozu.

Více na www.gorenje.cz

Autor: Gorenje (Tisková zpráva)

Související články

Nabízíme vám výběr nejúspornějších domácích spotřebičů 7  fotek

Nabízíme vám výběr nejúspornějších domácích spotřebičů

Při koupi domácích spotřebičů je hned vedle ceny jedním z klíčových faktorů pro výběr energetická náročnost spotřebiče. Energetický štítek je povin ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×