Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/na-for-arch-za-napetim-i-ukazkami-specialniho-zdeni): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Společnost Wienerberger na For Arch - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Na FOR ARCH za napětím i ukázkami speciálního zdění od společnosti Wienerberger.

Na FOR ARCH za napětím i ukázkami speciálního zdění od společnosti Wienerberger.
Plánujete návštěvu mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH? Na jeho letošní 19. ročník, který proběhne na výstavišti v Praze – Letňanech od 23. do 27. září, můžete pohodlně dojet metrem. V rámci výstavního areálu na vás čeká přehlídka novinek z oblasti stavebnictví i ukázky nejnovějších technologií.
reklama

Zájemce o výstavbu rodinného bydlení jistě zaujme expozice v hale č. 1, stánek A 16 – Galerie společnosti Wienerberger. Zde čeká některé návštěvníky velké napětí již při samotném zahájení veletrhu. Hned v úterý 23. září v 16 hodin tu bude vyhlášen hlavní výherce soutěže „Vyhrajte cihly POROTHERM na Váš dům“, který získá stavební materiál POROTHERM na výstavbu domu zdarma.

K novinkám, na něž se letos stavebníci mohou těšit, patří speciální tepelněizolační cihla POROTHERM 36,5 Ti s vnitřní perlitovou výplní. Tato broušená cihla v sobě spojuje výhody masivního cihlového zdiva a zdiva s tepelnou izolací. Účinně tak zamezuje únikům tepla zdmi, ale dům může „dýchat“. Životnost stavby je stejně vysoká jako v případě klasického cihlového zdiva.

Na stánku nebudou chybět ani populární ukázky zdění na tenkou spáru. Letos se bude nově zdít i pomocí technologie POROTHERM DRYFIX.SYSTEM. Metoda umožňující výstavbu bez malty až do teploty –5 °C se přitom obejde bez přívodu vody či elektřiny, neboť zednickou lžíci zde nahradí dóza se speciální směsí.

Zajímavou inspiraci v podobě programu výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM zde najdou i ti, kdo plánují pořízení vlastního bydlení a ještě se nerozhodli pro formu výstavby. Speciální překvapení je připraveno i pro domkaře, kteří se mohou těšit na „dárkový stavební balíček“.

Galerie společnosti Wienerberger bude umístěna v hale 1, stánek č. A16.

Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo na www.porotherm.cz.

Autor: Tisková zpráva (Wienerberger)

Klíčová slova:


Související články

FOR ARCH nabídne více než osm set expozic a zajímavý program pro odborníky i pro laiky 5  fotek

FOR ARCH nabídne více než osm set expozic a zajímavý program pro odborníky i pro laiky

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH chystá pro své návštěvníky každým rokem nějaké novinky. Letos poprvé bude tým osmi architektů z ateliéru de.f ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×