Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/katalog-vyrobku-porotherm-2009-nova-inspirace-pro-bydleni): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Katalog výrobků POROTHERM - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Katalog výrobků POROTHERM 2009: Nová inspirace pro bydlení

Katalog výrobků POROTHERM 2009: Nová inspirace pro bydlení
Milí kutilové, rádi byste si pořidili nové bydlení, ale nevíte si rady se stavebními materiály? Nechte se inspirovat. Například společnost Wienerberger vydává nový katalog výrobků POROTHERM a služeb, určených koncovým zákazníkům. Katalog bude distribuován prostřednictvím skladů stavebnin, na výstavách nebo pomocí zákaznické linky. Zájemci jej budou moci získat bezplatně i na internetu.
reklama

Nový katalog sortimentu POROTHERM formátu A4 obsahuje 20 stran plných inspirace pro nové bydlení. Své čtenáře seznámí nejen s technologickými novinkami a doporučeními, ale také s přehledem nabízených služeb pro stavebníky s odkazy na webové stránky.

Tentokrát v katalogu nepůjde pouze o přehled výrobků, ale spíše se bude jednat o průvodce sortimentem, který zájemcům nabídne konkrétní typy domů z projektu POROTHERM DŮM podle jejich energetické náročnosti a s doporučením konstrukčního řešení ze systému POROTHERM. Chybět nebudou příklady bytových a řadových domů, kterým je věnována dvoustrana, rovněž s doporučenou variantou řešení, zejména s ohledem na akustiku.

Čtenáři se rovněž budou moci seznámit s funkcí POROmetr, která slouží pro výpočet ročních nákladů na vytápění domu, postavených z různých typů cihel POROTHERM. Služby mohou zákazníci využít online na webových stránkách společnosti Wienerberger na adrese www.POROmetr.cz.

Katalog rovněž obsahuje přehled kontaktů na půjčovny pomůcek, doporučené stavebniny a proškolené stavební firmy. Katalog výrobků POROTHERM 2009 bude aktuálně distribuován na výstavě Dům a bydlení Liberec. Následně pak na veletrhu For Arch Praha 2009.

Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Autor: Wienerberger (Tisková zpráva)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×