Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/i-letos-cetelem-na-vystave-motocykl-2009): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Cetelem na výstavě Motocykl - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

I letos Cetelem na výstavě Motocykl 2009

I letos Cetelem na výstavě Motocykl 2009
Již popáté se Cetelem zúčastní výstavy Motocykl 2009, největší přehlídky motocyklů, skútrů, čtyřkolek a motodoplňků v České republice. Tradiční veletrh se koná ve dnech 11. – 15. března 2009 na Výstavišti Incheba Expo v Praze - Holešovicích. Milovníci silných strojů mohou navštívit Cetelem v expozici č. 28 v levém křídle Průmyslového paláce.
reklama

„Všem zájemcům o financování vybraného modelu připravíme úvěr na míru přímo na místě, a to prostřednictvím našeho produktu Motoúvěr“, vysvětluje Radek Veselý, ředitel Správy financování motorových vozidel společnosti Cetelem. „Nejen že zájemcům doporučíme nejvhodnější variantu splácení, ale mohou si zvolit i z široké nabídky sezónního i celoročního havarijní pojištění a povinného ručení od pojišťovny Kooperativa nebo Uniqa“ dodává R. Veselý.

V expozici Cetelem mohou zájemci shlédnout novinku roku 2009 a jeden z nejprodávanějších modelů, motocykl Kawasaki ER-6N, a skútr KYMCO. Pro ty, kteří budou v průběhu dubna financovat nákup motocyklu Motoúvěrem, je připravena speciální časově omezená nabídka. V rámci té získá zákazník zdarma komunikační zařízení Bluetooth Handsfree CellularLine Interphone. Jedná se o bezdrátovou sadu do přilby, jež umožňuje komunikaci mezi dvěma motocyklisty nebo mezi řidičem motocyklu a spolujezdcem, případně lze přístroj propojit s GPS. Funguje i jako handsfree příslušenství k mobilnímu telefonu.

Prostřednictvím produktu Motoúvěr mohou klienti získat financování až do výše 500 000 korun a stávají se ihned majiteli vybraného motocyklu. Pro fyzické osoby není požadována úschova technického průkazu a zajištění formou převodu vlastnického práva. Součástí nabídky je i pojištění proti neschopnosti splácet úvěr pro případ nečekaných události. Toto pojištění zajišťuje společnost Cardif Pro Vita.

Motoúvěr. Úvěr, který sami řídíte.

Více na www.cetelem.cz

Autor: Cetelem (Tisková zpráva)

Související články

Cetelem začíná vydávat čipové karty 1  fotek

Cetelem začíná vydávat čipové karty

Společnost Cetelem se rozhodla připojit k většině bankovních institucí a od března 2009 začala vydávat nové kreditní karty opatřené čipem. Ty zajistí ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×