Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/hornschuch-cs-vas-zve-na-veletrh-for-habit): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Hornschuch CS na veletrhu For Habitat - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Hornschuch CS Vás zve na veletrh For Habitat

Hornschuch CS Vás zve na veletrh For Habitat
Firma Hornschuch Vás srdečně zve k návštěve svého stánku 2A9 na veletrhu For Habitat, v pražském Veletržním Paláci ve dne 4.3.-8.3.2009.
reklama

Můžete se těšit na prezentaci samolepících folií dc-fix, určených jak pro renovaci starého nábytku, tak pro dekoraci nábytku nového.

Na veletrhu představíme také novou designovou kolekci hotových dekorů série Spirit a fólie transparentní na okna a skleněné plochy.

Více informací o produktech naleznete na www.hornschuch.cz

Autor: Hornschuch CS (Tisková zpráva)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×