Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/tiskove-zpravy/henkel-vyrobce-lepidel-pattex-vas-zve-na-veletrh-ibf-2009): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Henkel na veletrhu IBF - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Henkel-výrobce lepidel Pattex vás zve na veletrh IBF 2009

Henkel-výrobce lepidel Pattex vás zve na veletrh IBF 2009
Mezinárodní stavební veletrh IBF 2009 je nyní v plném proudu. Těšíme se na vás 21. – 25.4. na brněnském výstavišti v pavilonu V, stánek číslo 14.
reklama

Připravili jsme si pro vás některé ukázky, například prezentaci těsnícího a izolačního Systému WINTeq jako řešení pro montáže oken, dveří a zimních zahrad.

Navíc si s námi můžete i zasoutěžit. Tato pozvánka je po řádném vyplnění slosovatelná a jestliže ji odevzdáte na našem stánku v době výstavy IBF 2009, budete zařazeni do slosování o balík lepidel Pattex. Po výstavě do 30.4.2009 budou vylosováni tři šťastní výherci, kteří získají balík lepidel Pattex.

Výherní balík bude obsahovat

  • 1 x Pattex PL 500, kterým můžete například přilepit polystyrénovou rozetu
  • 1 x Pattex PL 600 – vynikající pomocník pro lepení obkladů zdí
  • 1 x Pattex PL 700, který můžete použít i pro lepení dlaždiček ve vašem bazénu a to i třeba pod vodou
  • 1 x chemickou kotvu Pattex CF850, která je vynikajícím pomocníkem například pro zavěšení LCD obrazovky na stěnu

Všechny v termínu odevzdané a řádně vyplněné pozvánky či jejich část - slosovatelné kupony, budou zařazeny do slosování. Každá osoba bude zařazena do slosování jen jednou. Slosování proběhne po výstavě do 30.4.2009. Výherce budeme o jejich úspěchu informovat prostřednictvím e-mailu a telefonicky. Touto formou dohodneme i předání cen.

Slosovatelný kupon:

Tento vyplněný kupon odevzdejte na našem stánku č. 14 v pavilonu V na veletrhu IBF (2009).

jméno a příjmení ..................................................................................adresa ..........................................................................................tel./e-mail .....................................................................................Souhlasím se zařazením do slosování o balík lepidel Pattex a zařazením do databáze pro marketingové účely společnosti Henkel.

Více na Henkel ČR

Autor: Henkel ČR, (Tisková zpráva)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×