Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zabaleno ve velkém stylu – balení dárků s lepící páskou značky tesa

Zabaleno ve velkém stylu – balení dárků s lepící páskou značky tesa
Balení dárků je pro některé z vás noční můrou a otravnou činností, zatímco jiní se teprve při chystání dárků pod stromeček kreativně vyžijí. Ať patříte do té či oné skupiny, s transparentními lepicími páskami zabalíte raz dva.
reklama

Teprve obal – ať jde o papír, textil nebo krabičku – udělá z obyčejné věci dárek. A k jeho ztvárnění pomůže nenápadné lepení.

Pásky tesafilm® ovšem nevyužijete jen při balení dárků - jsou nepostradatelnými pomocníky pro psací či pracovní stoly doma i v kanceláři. Po mnoho let vylepšování a zušlechťování lepicích materiálů se tesa stala jednou z mála opravdu známých značek v mnoha zemích Evropy. (Výraz tesafilm se dokonce dostal do slovníku spisovné němčiny jako synonymum lepicí pásky.)

Stolní provedení odvíječe

Kancelářskou pásku seženete ve čtyřech typech. Clear – pro jakékoliv použití a je neviditelná na většině povrchů.
Matte Invisible – matná páska je neviditelná na bílém papíře a matných površích, lze na ni psát a neovlivňuje dokumenty při kopírování.

Odvíječe pásek mají různá provedení…

Pokud pravidelně potřebujete větší množství lepicí pásky např. pro kancelářské potřeby, měli byste sáhnout po tesafilm Transparent. Tyto průhledné lepicí pásky jsou zvláště průhledné, a díky správné aplikaci vydrží po dlouhou dobu.
tesafilm Tear by Hand – rukou odtrhnutelná, je oproti ostatním ideální pro rychlé odtrhnutí bez odvíječe a lze ji použít různými způsoby.

Zmíněné pásky lepí spolehlivě, lze je tiše odvíjet a jsou odolné vůči stárnutí. Jsou dostupné v různých délkách a šířkách. Doporučujeme používat v praktických ručních nebo stolních odvíječích tesa. Díky nim se stává zavírání obálek, zalepování roztržených stránek knih a balení dárků dětskou hrou.

Dobrá rada

Jak najít začátek role pásky?

Někdy je nelehké nalézt začátek role pásky a pokud se páska trhá, jeho odlepení také nemusí být nejjednodušší. Nejlepší cesta jak se tomu vyhnout je použít odvíječ, jenž udržuje začátek role pásky vždy po ruce a přímo u břitu. Pro samostatné pásky bez odvíječů se vždy vyplatí ohnout začátek pásky z role (postačí zahnout růžek) a přilepit jej k pásce. Konec role je tak viditelný a snadno uchopitelný.

www.tesa-tape.cz

Autor: Elena a tesa tape (text), tesa tape a Tesco (foto)

Související články

Vyhráli jste lepicí pásky a další produkty tesa? 2  fotek

Vyhráli jste lepicí pásky a další produkty tesa?

V seriálu článků o těsnění vám společnost tesa v minulých týdnech představila možnosti, jak chránit teplo domova a zároveň ušetřit nemalou částku z ...


Skončila soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton 3  fotek

Skončila soutěž o luxusní designové háčky z nerezové oceli tesa® Powerbutton

Háčky se hodí do každé místnosti. V koupelně na ně pověsíte ručníky a župany, v kuchyni zase utěrky, chňapky nebo kuchyňské nástroje a v předsíni n ...


Rovné a přesné hrany – papírové maskovací pásky pro domácí použití 12  fotek

Rovné a přesné hrany – papírové maskovací pásky pro domácí použití

Dokonalá malířská práce se pozná také podle přesných a rovných hran, které jsou bez vroubkování či nerovnosti i při pohledu z blízka. Pro tak vysoké n ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×