Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/on-line-hry/slozte-si-puzzle-s-motivem-detskeho-svitidla): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Složte si puzzle s motivem dětského svítidla - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Složte si puzzle s motivem dětského svítidla

Složte si puzzle s motivem dětského svítidla
Dětské pokoje vyžadují několik typů osvětlení, protože se tu odbývá veškerá činnost – pokoje našim malým slouží stejně, jako rodičům celý byt. Proto je důležité, připravit zde světelné zóny, v nichž pak budeme již jen měnit osvětlení podle toho, jak dítě poroste. Než si to promyslíte, můžete si s námi složit on-line puzzle.
reklama

Stačí jen začít hrát - klikněte na obrázek

Start hry - hru spustíte zde

Například Svítidla Králův Dvůr nabízí v kolekci pro děti bohatou paletu lampiček a osvětlení, které přísně dodržují předepsané bezpečnostní normy a vyrábějí se ze zdravotně nezávadných materiálů. (Orientační nástěnné nebo stolní lampičky požadují max. 20W žárovkou, přisazené lampy max. 40W a stropní svítidla max. 60W).

Svítidla Králův Dvůr, a.s., předkládá zákazníkům nejúplnější sortiment osvětlovacích produktů, každý z nich stojí na vyčerpávajících analýzách požadavků zákazníka a na nejnovějších trendech. Designérské týmy úzce spolupracují s mezinárodními a místnímii marketingovými týmy. Výsledkem této pracovní symbiózy je rozsáhlý sortiment svítidel pro spotřebitele zahrnuje skupiny produktů a zdroje světel ( žárovky 230V, halogenové 12V, halogenové 230V, zářivky, ...).

V potaz berou také bezpečnost produktů, a to nejen při jejich instalaci, ale hlavně při použití svítidla. To je obzvláště důležité v dětském pokoji.

  • Halogenové a zářivkové lampy produkují značné teplo. Papír, prach a dřevo tedy udržujeme z dosahu světelného zdroje. Zahřívání může způsobit požár nebo ztrátu barvy.
  • Rovněž dbáme na značky osvědčení. Například stojaté lampy musejí snést určitý úhel náklonu. Stolní lampy mívají pohyblivý držák. Osvětlení pro děti by mělo být pod nízkým bezpečným napětím.
  • Při volbě orientačního osvětlení myslíme právě na děti a také na domácí mazlíčky. Pokud použijeme bodová světla zapuštěná v podlaze, schodech či zdi, nevolíme halogenová tělesa. Tato bývají horká a mohou způsobit nepříjemné popáleniny. Pro tyto účely vybereme raději LED nebo spořící žárovky.

Autor: sk (text), anawe (hra)

Související články

Puzzle - Chalupa v jižních Čechách 5  fotek

Puzzle - Chalupa v jižních Čechách

Ahoj chataři a chalupáři, zveme vás na virtuální návštěvu jihočeské chalupy. Pojďte si zahrát společně puzzle a složte si fotku malebné chaloupky.


Pexeso s motivy letních rostlin 3  fotek

Pexeso s motivy letních rostlin

Léto je čas barevných a rozkvetlých zahrad, pro ty z vás, kteří máte rádi krásné květiny a keře, jsme připravili oddechovou on-line hru pexeso. Kdy ...


Pexeso s motivy podzimních rostlin 1  fotek

Pexeso s motivy podzimních rostlin

Je tu podzim, za chvíli začne padat listí. Někdo se těší na barevnou nádheru, jiný přemýšlí, kolikrát bude muset proběhnout zahradu s hráběmi. A pr ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×