Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/novinky-a-trendy/skil-vanoce-stolek-zdarma): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Skil stolek zdarma - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Skil stolek zdarma

Skil stolek zdarma

Nestihli jste ještě koupit dárek kamarádovi, manželovi nebo třeba sobě? Dvě mouchy jednou ranou můžete chytit ve speciální dárkové akci s firmou Skil.

reklama

Horký tip

V čase vánočním a až do konce roku dostanete k vybraným druhům elektrického nářadí SKIL zdarma skládací pracovní stůl. Pracovní stolek využijete v každé dílně k opracování nebo upínání dřeva i kovu. Se zakoupenou pilkou nebo bruskou, pevně upnutý materiál ve stolku snadno a přesně zakrátíte.Stolek je možné použít díky stahování volné a pevné části pracovní ploch k sobě i místo svěrek k lepení a fixaci různých materiálů. Po práci jej můžete jednoduše složit a zavěsit na stěnu dílny nebo naložit do auta.
Platnost celé akce je do konce roku nebo do vyprodání zásob.

Dalším tipem na dárek, ke kterému stolek také dostanete, je kvalití okružní pila Skil 5003, zvaná lidově „mafl“Její příkon je 1200W. Rychlost otáček za minutu, bez zátěže 4600. Průměr pilového kotouče 184 mm. Hloubka řezu 64 mm pod úhlem 90o. Pila je dále vybavena aretací vřetene pro nadnou výměnu kotouče. K pile patří vodítko pro rovnoběžné řezání a praktický kufr.

Více se o nářadí Skil dozvíte na adrese http://www.skil-naradi.cz/

Autor: P.Zeman (text),Skil (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×