Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/dd-inicialy-luxusu): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?

Proč vybrat elektrospotřebiče De Dietrich?
Kdo by si při prohlídce luxusních elektrospotřebičů značky De Dietrich pomyslel, že mají původ v daleké historii. Tato prestižní a mezinárodně uznávaná firma vznikla v roce 1684, kdy byla založena kovárna stejného jména. Značka má tedy více než 300letou tradici a v domácích spotřebičích byla vždy na špici technologického vývoje.
reklama

De Dietrich dnes patří do skupiny Fagor, pátého největšího výrobce domácích spotřebičů v Evropě. Jako první představila světu vestavnou pečicí troubu s elektronickým ovládáním, vyvinula nejdokonalejší způsob čištění pečicích trub – na našich stránkách již zmiňovanou pyrolýzu – a z této vývojové dílny pochází rovněž nejprogresivnější způsob vaření – technologie indukčních desek.

Designově zajímavý a vysoce funkční je například výklopný ovládací panel pečicí trouby – Axiom

Společnost přichází na trh s novými koncepty přeměny kuchyně v luxusní centrum rodinného života a proměňuje tyto místnosti na harmonický a moderní prostor.

Na českém trhu jsou k dostání pečicí a mikrovlnné trouby, kávovar, varné desky, odsávací systémy, myčky nádobí i pračky.
Tak například všechny pračky s kapacitou 1 až 8 kg prádla jsou provedeny v nerezu, černé nebo bílé barvě a svými parametry, designem i kvalitou ovládacích prvků odpovídají nejvyšší kategorii domácích spotřebičů. Nakloněný buben a velká dvířka značně usnadňují vkládání a vyjímání prádla.

Náročné klienty zaujmou rovněž modulární desky

Mezi dalšími produkty je namístě zmínit pyrolytickou troubu Matrics nebo bílou indukční desku, plynovou desku se senzorový ovládáním a designově zajímavé odsavače par. Náročné klienty zaujmou rovněž modulární desky – například indukční deska WOK, indukční deska Continuum, deska Teppan Yakki pro milovníky japonské kuchyně i plynová deska s jedním velkým hořákem s možností použití pánve WOK.

Ve výbavě je také vakuovací nádoba pro prodloužení trvanlivosti potravin

Rovněž sortiment nových chladniček představuje špičku ve svém oboru – v nabídce jsou tzv. americké chladničky v nerezovém, bílém nebo černém provedení, ale i klasické spotřebiče.
U kombinovaných chladniček je výjimečný systém ICS, který odstraňuje etylén uvolňovaný ze skladovaného ovoce, čímž je prodlužována jeho kvalita a doba použitelnosti. A za zmínku stojí, že u značky De Dietrich je tento proces zaručen po celou dobu životnosti spotřebiče bez nutnosti zásahu obsluhy. Pozornosti zákazníků jistě neunikne ani vakuovací nádoba, která je součástí těchto chladniček.

Ovládací panel myčky Quattro

Náš tip:

Myčka nádobí Quattro: pojme 12 sad nádobí a je vybavena špičkovou technologií ICS (Inteligent Control System) s detekcí množství vloženého nádobí a stupně jeho znečištění s automatickým přizpůsobením mycího cyklu k optimalizaci spotřeby vody a elektřiny. Jako jediná myčka umožňuje mytí rozdílnými programy v horním a spodním koši, takže v horní části lze mýt křehké skleničky, zatímco ve spodním koši intenzivně umývat hrnce.

Myčka je vybavena displejem LCD, možností odloženého zahájení mytí až o 24 hodin. Samozřejmostí je třída A v účinnosti energetické, mytí a sušení. Provedení Silence Inside s hlučností pouhých 44 dB umožňuje její bezproblémové používání i v nočních hodinách. Na český trh se tato myčka dodává v elegantním nerezovém provedení jako volně stojící spotřebič nebo jako plně vestavný model.

Více na www.dedietrich-elektro.cz.

Autor: Elena a De Dietrich (text), De Dietrich (foto)

Související články

Inteligentní praní 8  fotek

Inteligentní praní

Mít výkonnou a spolehlivou automatickou pračku je přáním každé hospodyňky. Vybírat ovšem můžeme donekonečna, neboť značek, typů a velikostí výrobků ...


Jakou pračku čili boj o místo 3  fotek

Jakou pračku čili boj o místo

Nejméně místa zabere valcha, ale kdo dnes ví, jak valcha vůbec vypadá. Část obyvatelstva by byla ochotna přísahat, že se jedná o osobitý hudební ná ...


Nové ledničky, pračky a ještě něco navíc 2  fotek

Nové ledničky, pračky a ještě něco navíc

I když vypadá bláznivě myslet v létě na Vánoce, je to od firmy Fagor vcelku dobrá strategie. V létě totiž přichází s novinkami, z nichž některé nás mo ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×