Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/casopisy/v-praktiku-3/08-najdete): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Časopis Praktik 3/2008 – obsah - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Časopis Praktik 3/2008 – obsah

Časopis Praktik 3/2008 – obsah
K velkému tématu přináší Praktik zajímavé náměty, jak pomocí solárních panelů otevírat vrata garáže, napájet laptop nebo třeba osvětlit zahradní domek. Zbavíme se plísně u střešního okna, dozvíme se, proč izolovat i jak je důležitá ventilace. Řekneme si, jaké jsou klady a zápory plastových a dřevěných oken.
reklama

Dozvíme se, jak důležitým prvkem je v bytě zrcadlo, vybereme sporák a do kuchyně vyrobíme rohový jídelní kout. Povídat si budeme tentokrát o podlahách z masivu. Pan Koubek z Loskutáka nám prozradí, jak se vyznat v lazurách. Na zahradě jsme si ujasnili své představy a vypracujeme si harmonogram prací. Necháme se omámit voňavými hyacinty i květy magnolií. Pokračujeme s ozdravnou kúrou zahradního nářadí a naučíme se spojovat trubky. Ve starých řemesle si počteme o apatykách. Vyrobíme velikonoční dekorace z vizovického těsta, nabatikujeme vejce, upečeme mazanec a vyrobíme si papírovou chaloupku na poklady. V právní poradně se věnujeme aktuálním otázkám bydlení.

Autor: Praktik

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×