Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/casopisy/special-praktik-bydleni-a-rekonstrukce): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Obsah Speciálu Praktik: bydlení a rekonstrukce 6/2009 - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Obsah Speciálu Praktik: bydlení a rekonstrukce 6/2009

Obsah Speciálu Praktik: bydlení a rekonstrukce 6/2009
Podrobné pracovní postupy stavebních oprav a rekonstrukcí domu i bytu se spoustou praktických rad a inspirací.
reklama

Obsah Speciálu:

DŮM: Zjištění stavu domu, Sanace vlhkých konstrukcí, Zateplení a obklad domu, Ideální řešení pro každou stavbu, Nátěry fasád, Termoizolační nátěr, Podkroví, Aby se okna nerosila, Zasklení lodžie, Okna v paragrafech, Krytiny šikmých střech, Neviditelný pomocník.

BYT: Zjištění stavu bytu, Rekonstrukce pokoje, Koupelna v novém, Vždy krásná a čistá, Rovnání podlahy, Podlahové vytápění, Stěny hřejivé a chladivé, Oprava poškozeného betonu, drážkovací frézky, Schodiště, Zábradlí a křížovka o ceny.

SPECIÁL REKONSTRUKCE DOMU A BYTU: PRO VAŠE POHODLNÉ BYDLENÍ!

Autor: Časopis Praktik

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×