Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/pepuv-tip/casopisy/prave-vysel-special-praktik-na-zahrade): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Speciál Praktik na zahradě 1/2008 – obsah - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Speciál Praktik na zahradě 1/2008 – obsah

Speciál Praktik na zahradě 1/2008 – obsah
Pestrý obsah, poutavé čtení, podrobné pracovní postupy slovem i obrazem, spousta praktických rad a inspirací. Mimo jiné: Odpočinek na zahradě a všechno, co s ním souvisí (sezení na terase, pergola, grily, krby, lavičky, sedátka, lehátka, houpačky).
reklama

Vybudujeme cestičky i opěrné zídky, vyrobíme okrasnou studnu nebo jen malou fontánku na balkon či terasu. Dozvíme se vše o pěstování jarních cibulovin, růží i nejnovějších druhů slunečnic, ale i jak sázet zeleninu do okrasné zahrady, či jak pečovat o ovocné stromy a keře.

V prodeji: duben – červen

Cena: 39,50 Kč

Praktik na zahradě: … aby vaše léto bylo krásné

Autor: Praktik

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×