Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pattex na dřevo – lepidla a čistič

Pattex na dřevo – lepidla a čistič
Práce se dřevem patří mezi domácími pracemi mezi nejoblíbenější. Snad je to proto, že dřevo je tak tvárný přírodní materiál, snad že práce s ním příjemně voní… Pod značkou Pattex nacházejí kutilové i profesionální řemeslníci ucelenou řadu produktů pro práci se dřevem.
reklama

Základem je univerzálně použitelné disperzní lepidlo Pattex Wood Standard vhodné i pro lepení tvrdého dřeva. Ideálně ho využijete k lepení čepových a kolíkových spojů, pera a drážky, nebo při lepení velkoplošných desek, také pro lepení spárovek (masivní dřevo). Snadno s ním zvládnete i opravy či rekonstrukce dřevěných schodišť nebo nábytku. Spoje lepené lepidlem Pattex Wood Standard zůstávají i po vytvrzení pružné a průhledné, navíc odolávají vzdušné vlhkosti.

Tam, kde je důležitá rychlost tvrdnutí lepeného spoje, oceníte kvality rychleschnoucího disperzního lepidla Pattex Wood Express. Ideální je při opravě například rozklížené židle nebo při lepení dýh.

Pro lepení materiálů, které budou po vytvrdnutí vystaveny vyšší vlhkosti je ideální vodovzdorný Pattex Wood Super 3. S ním můžete lepit například rámy, křídla a parapety oken, schody, kuchyňské pracovní desky apod.

Pattex Parket je vodovzdorné lepidlo speciálně určené k lepení perodrážek u plovoucích parket, laminátových podlah, dřevotřískových desek a stěnových a stropních panelů.

Dřevěná podlaha nebo dřevěný nábytek také potřebují správné udržování. Dřevo je citlivé na čistící přípravky. Receptura výrobku Pattex čistič a polish neobsahuje rozpouštědla a má vysoký obsah ošetřovacích látek. Proto dřevo čistí, pečuje o něj a chrání ho před poškozením. Navíc zvyšuje ochranu proti vodě a nečistotám. Pattex čistič a polish je profesionální výrobek pro zajištění delší životnosti dřeva.

Více informací o produktech vám rádi poskytneme na www.pattex.cz.

Autor: Tisková zpráva, Henkel s.r.o. (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Obložení mycího centra v kuchyni 11  fotek

Obložení mycího centra v kuchyni

Zvykli jste si na malé místnůstky oddělené od ostatních částí v domě? Tak vypadaly kuchyně našich maminek či babiček. V mnohých současných moderníc ...


Lepidla Pattex ukázala svoji sílu 5  fotek

Lepidla Pattex ukázala svoji sílu

Sílu lepidel Pattex představil na nedávném setkání s novináři nazvaném „Jak na to?“ Jaroslav Pokluda – projektový manager společnosti Henkel. Účinnost ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×