Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pama a.s. zve na výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Pama a.s. zve na výstavu hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Ve dnech 25. - 28. června 2015 se na brněnském výstavišti koná Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky. Pama a.s. nabízí vedle široké nabídky produktů také poradenství založené na dlouholetých zkušenostech při realizaci zastřešení, opláštění a zateplení zemědělských objektů. Všechny produkty jsou schopni dodat včetně montáže zkušenými řemeslníky po celé České republice. Neváhejte a navštivte stánek 002 v pavilonu P.

reklama

Pama a.s. nabízí ve svém portfoliu krytiny, izolace a materiály pro zemědělské provozy, stáje, dojírny, vepříny, drůbežárny i pro sklady a technické budovy.

Neizolované sklolaminátové a izolované polyuretanové sendvičové panely jsou řešením pro zastřešení stájí, dojíren a čekáren pro dojnice, ale i mastný skot. Sklolaminátová krytina ELYONDA a ELYPLAST je ideálním řešením do agresivního prostředí neizolované střechy stáje. Sendvičový polyuretanový panel AGROpanel je dokonalým řešením pro izolované, tepelně odstíněné střechy.

Sklolaminátové krytiny ELYPLAST a ELYONDA je vhodným řešením neizolované střechy vepřínů v kombinaci s lehkým skládaným podhledem PAMAagro. Vhodnou alternativou jsou i podhledy POWERLINE, vyvinuté specielně pro vepříny. Všechny produkty nabízí ideální řešení střešního pláště vepřínu.

Polyuretanové podhledy EUROTHANE jsou speciálně vyvinuty do prostředí drůbežáren. Jejich lehkost, vysoké tepelně izolační vlastnosti při malé tloušťce a jednoduchost při montáži garantuje spokojenost. Podhledy EUROTHANE nabízí propracované řešení pro drůbežárny a kladou důraz na vzduchotěsnost.

Sklolaminátové krytiny ELYPLAST, ELYONDA, sendvičové polyuretanové panely TD a PDD, AGROpanel, lehké podhledy PAMAagro, EUROTHANE a POWERLINE jsou prověření krytiny zemědělců. Nabízejí širokou škálu uplatnění a uspokojí jak požadavky na izolační schopnost, tak i funkčnost v podobě

O Národní výstavě

NÁRODNÍ VÝSTAVA v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Na 200 českých a zahraničních vystavovatelů zde prezentuje chovatelské technologie, veterinární a reprodukční techniku, krmiva a zemědělské stroje.Výstava se těší velké popularitě odborné i laické veřejnosti. Výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45.000 návštěvníků.

Autor: Pama a.s. (tisková zpráva)

Související články

Jak vybrat tu správnou izolaci 5  fotek

Jak vybrat tu správnou izolaci

Rodinná rada rozhodla, že je čas investovat do zateplení domu, ale před vámi je teď nelehký úkol s výběrem správné firmy, správného materiálu. Nejl ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×