Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Pama Vás zve na veletrh Střechy, Pláště, Izolace Ostrava 2010

Pama Vás zve na veletrh Střechy, Pláště, Izolace Ostrava 2010
Dovolujeme si vás pozvat na výstavu Střechy, Pláště, Izolace Ostrava 2010 na výstavišti Černá Louka v termínu 17. 02. 2010 - 20. 02. 2010.
reklama

Najdete nás v pavilonu NA2 kde vám představíme novinku roku 2009 steinothan 120
a okrajově budeme představovat novinku DECOPOL - polykarbonátový trapézový profil - elegantní řešení pro zastřešení pergoly.

Společnost PAMA, a.s. byla v roce 1993 založena jako ryze obchodní společnost, která se soustředila na dovoz a další distribuci stavebních materiálů, především lehkých střešních krytin. Spolu s vývojem stavebního sektoru v ČR se společnost profiluje až do podoby, kdy zaměstnanci společnosti PAMA, a.s. jsou schopni nabídnout ucelené řešení stavební problematiky z oblasti zemědělské, průmyslové, ale i občanské výstavby.V současnosti nabízíme nejen obchodní, ale i konzultantské a realizační služby svázané se všemi nabízenými produkty.Naše materiály jsou dodávány nejen na tuzemský trh, ale prostřednictvím předních českých firem i na zahraniční trhy.V roce 2009 společnost výrazně rozšířila stávající nabízený sortiment o výrobní řadu tzv. hobby produktů střech
a přístřešků.

Více na www.pamaas.cz

Autor: Pama (text) Dagmar (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×